Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Milyen érzés amikor egy,...

Milyen érzés amikor egy, rendőr feljelent?

Figyelt kérdés
2022. febr. 9. 10:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Engem többször feljelentettek a "kocsim" miatt. Mopedautóm volt, és nem volt normálisan leszabályozva, hogy lehet-e használni Magyarországon, vagy milyen feltételekkel. Amikor először elkaptak, tisztára bűnözőnek éreztem magam, pedig tudtam, hogy az akkori szabályok szerint teljesen jogosan használom. Később sem javult a helyzet, mikor rendőrautót láttam, mindig torkomban dobogott a szívem, és persze le is kapcsoltak. Egy kis ízelítőt kaptam abból, mit érezhetnek a bűnözők. Asszem 3x jelentettek fel, és a negyedik alkalommal csak azért nem lett belőle feljelentés, mert mondtam nekik, hogy másnap lesz a bírósági tárgyalás, várják már meg az eredményt, így aztán elengedtek. A bíróság végül nekem adott igazat, de azért nem volt olyan kellemes odáig eljutni.
2022. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!