Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek az jogos, hogy a...

Szerintetek az jogos, hogy a rendőrök megverik a gyilkosokat, nemi erőszakot elkövetőket nőket bántalmazokat avagy gyerek gyilkosokat?!

Figyelt kérdés

Szerintem teljesen jól teszik az isten áldja meg a kezüket érte minden ütés jó helyre megy.

Szerencsére én nem vagyok rendőr szerintem agyon is verném őket.


2022. febr. 7. 07:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%

11: ezt nem értik, hogy a rendőrség nem százszázalékos hatékonysággal dolgozik, sok téved is van, ezért kell a vizsgálat


Persze lehet úgy is hozzállni, hogy inkább verjenek össze 10 ártatlant, mint hogy egy bűnöző is verés nélkül meneküljön.

2022. febr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20%

12.


Látszik hogy ostoba és együgyű vagy.

2022. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
13: inkább te, akinek csak a beszólogatásból áll az "érvelése". Hozz ellenérveket, ha képes vagy rá.
2022. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

"..én nem vagyok rendőr.."


Akkor honnan tudod, hogy verik-e a fogdán az embert? Ja, hogy hallottad valakinek a valakijétől, akinek egy távoli rokona olvasta valahol?

2022. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
17%

13.


Miért, te talán hoztál?

Pont ezért vagy baromi együgyű.

2022. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
Egy ismerős lopott, elég durván. Elkapták flagrante delicto. Jól szétütötték, majd kirakták két faluval arréb a vasútállomáson. Nem ültették le évekre, de nem is lopott többet. Ennek ellenére nem állítom határozottan,de nem helyes ha szétverik az elkövetőt. Kivétel persze van, ha valaki nagyon rászolgál, nem baj ha kap
2022. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
#16 Ha nem lopott többet, akkor jól tették, hogy megverték.
2022. febr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
75%
Ezeknek a "megvertek a rendőrök" - történeteknek a fele csak túlszínezett sztori, vagy régi, 1970-es események, amiknél meg tényleg kiosztottak pár pofont a rendőrök, és kiraktak valakit itt-ott. De ma már nincs ilyen.
2022. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!