Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek az jogos, hogy a...

Szerintetek az jogos, hogy a rendőrök megverik a gyilkosokat, nemi erőszakot elkövetőket nőket bántalmazokat avagy gyerek gyilkosokat?!

Figyelt kérdés

Szerintem teljesen jól teszik az isten áldja meg a kezüket érte minden ütés jó helyre megy.

Szerencsére én nem vagyok rendőr szerintem agyon is verném őket.


2022. febr. 7. 07:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Tehát a rendőrök a gyanúsítottat megverik?
2022. febr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Nem jogos, de jól van az úgy.
2022. febr. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
És ha kiderül, hogy nem ő volt, ahogy már nemegy esetben volt ilyen? Azért van az eljárás, hogy utánajárjanak, nem az önbíráskodás a megoldás.
2022. febr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
Nem törvényes, de jogos.
2022. febr. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Én tisztességes családban nevelkedtem, se engem sem egyik családtagomat se verte még rendőr. Akik rendőrellenesek azok mind huligánok, bajkeverők.
2022. febr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%
A további eltartásukat meg liberális barátainkat kéne terhelni,ha már ennyire aggódnak a jogukért.
2022. febr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem jogos. A rendőr nem végrehajtó, ha nem tud uralkodni magán, adja le a jelvényét. A jogi rendszernek pont az a lényege, hogy önbíráskodás helyett szabályok szerint történjen az elkövetők felelősségre vonása.

Ha a gyanúsítottak bántalmazása elfogadható, akkor akár fel is lehet oszlatni a bűnüldőzési rendszert, és térjünk vissza a lincseléshez.

2022. febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19%
Régebben kötelező is volt őket megverni, a határőröknek meg a határsértőt.
2022. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
17%
Úgy kéne intézni hogy az ilyenek,soha többé ne lássák a napvilágot.
2022. febr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen, menjünk vissza az ősember szintjére. Azért nem tudom mit szólnál, ha megharagszik rád egy nő, feljelent, hogy megerőszakoltad,erre téged a rendőrök nyomorékra vernek. Különben láttam hasonlót, egy nő azt mondta az a két fickó ellopta a tárcáját. A rendőrök összeverték a két fickót, a tárcát meg a nő a boltban hagyta. Dehát ugye szerinted megérdemelte a két fickó.
2022. febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!