Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy tudom tisztázni magam a...

Hogy tudom tisztázni magam a rendőrség előtt?

Figyelt kérdés

Tavaly a Debreceni Rendòrkapitányság Igazgatásrendészeti Osztály szabálysértési alosztályról jött egy levél, hogy 100.000 forint bírságot szab ki az előadó, mert járőrök jelentettrk fel, mert kijárási tilalom alatt vártam a villamost és nem tudtam mentességem igazolni.


Én ekkor kértem a meghallgatásom, melyet írásba engedtek meg, mert a járvány miatt személyesen nem kerűlhetett sor meghallgatásra.


Írásbeli vallomásomban előadtam az igazat, miszerint én a határozatban szereplő dátumkor otthon tartózkodtam és nem jártam villamosmegállóban az adott időben, a rendőrök ezt maguk kitalálhatták, mert sajnos ismernek és tudják a személyiigazolványom adatait.


Erre az előadó azt reagálta válaszban, hogy személyes jelenléttel járó meghallgatás nem lehet, viszont "nagyon fontos esetekben mégis lehet" és arra döntött, hogy ezekután személyes meghallgatás is lesz, valamint szembesítés az intézkedő rendőrökkel.


Közbe egy bűncselekmény miatt tavaly április 30-tól május 3-ig őrízetben, május 3-tól idén január 13-ig letartóztatásban voltam és a szabálysértési előadó a bv-be küldött egy levelet, hogy az eljárást felfüggeszti és szabadlábra helyezésem kővetően folytatni rendeli.


Most, hogy jan.13-án szabadultam, direkt nem szóltam a szabálysértési előadónak, de valahonnan megtudta és múlthéten már jött is az idézés, hogy újra folytatódik a szabálysértési eljárás éy holnap febr.7-én 8.30-ra meghallgatásra idézve vagyok.


Kérdésem a következő:


Holnap, hogy tudom magam tisztázni, hogy az adott időpontban, -amely fentebb is említve lett- otthon voltam?


És holnap ott lesznek az intézkedő rendőrök is?



2022. febr. 6. 13:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Sehogy Levi, neked véged
2022. febr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
kerékbe fognak törni. Akkor remélhetőleg abbamaradnak ezek a hülye kérdések.
2022. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
2022. febr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hidd el utálom a rendőröket, úgyhogy nem jó kedvemből kérdezek, hanem tudni szeretném a választ a FENT FELTETT KÉRDÉSEMRE!
2022. febr. 6. 13:47
 5/22 anonim ***** válasza:

Ől meg mi meg téged utálunk levike. Holnap kiderül hogy egy hazug vagy ahogy az eddigi összes valaha tett vallomásodban aztán kapsz a 100ezer helyett 400ezres büntetést.

Akkor is azért villamosozzál mert lopni mentél.

2022. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy lopni mentem? Belelátsz a fejembe vagy mi?
2022. febr. 6. 14:05
 7/22 A kérdező kommentje:
Aznap én este háromnegyed 7-kor otthon voltam.
2022. febr. 6. 14:06
 8/22 anonim ***** válasza:
Kamuzol levike. Ilyet egy rendőr se csinál. És természetesen nem neked fognak hinni. Azt meg hagyjuk is hogy egy hajléktalan vagy
2022. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az meg teljesen természetes hogy egy bűnöző utálja a rendőröket. Majd akkor hoogy fogod utálni őket mikor másodfokon kimondják hogy 3 év börtön, feltételesre nem bocsájtható
2022. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Mert nálatok az ügyészségen nincs olyan, hogy "rendőr" követett el bűncselekményt?


Lehet nincs, mert ritka mikor rendőr követ el bűncselekményt de van, nem is egy ilyen eset.

2022. febr. 6. 14:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!