Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrség miért rejtett...

Rendőrség miért rejtett számról hív ?

Figyelt kérdés
Rejtett számot senki sem veszi fel általában. Én se szoktam, sokat hívnak róla csak most éppen felvettem. Sőt ha valaki felveszi nem fogja elhinni hogy rendőr a telefonáló mert mert rejtett számos csalónak fogja hinni.
2022. febr. 4. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Azért te kis butus, mert nem a rendőrség hívott rejtett számról, max egy rendőr a saját magántelefonjáról.
2022. febr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem is kell felenni. Ha akar valamit hív majd hivatalból
2022. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

1es, nope, a rendőrség vonalai rejtett számúak. Anyám az ORFKnál dolgozik, rendszeresen az ottani telefonról hívott, merthát ugye az ingyen van:D


Egyszerű: nem akarják, hogy visszahívogasd őket. Érted, ül eg ynoymozó vagy valamilyen ügyintéző az irodájában, ő csak kimenő hívásokat bonyolít. Ha látszana a száma, kikerülne és a lakosság is elkezdhetné hívogatni őket úgy, hogy baromira semmi keresnivalójuk azon a vonalon.

De egyébként médiumok kimenő hívásai is ilyenek gyakran.


Egyébként ezt sosem értettem, miért nem veszi fel az ember a rejtett számot? Hát valaki akar valamit. Bőven több az esély arra, hogy aki hív az nem csaló, mint arra, hogy csaló lenne.

2022. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%
Levike,nem a Rendőrség hívogat hanem a muszlimok.
2022. febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
3/3 Ez szokás, én sem veszem fel, csak azt amihez már nevet is társítottam. Más nem érdekel mit akar, keressen meg, írjon, stb.
2022. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

5# ez jó logika, csak mondjuk lehet a rendőrség 1 kérdést akar feltenni amit elintéz telefonon, vagy egy szükséges meghallgatáshoz neked is alkalmas időpontot egyeztetni.

Megfognak keresni amúgy is, csak akkor eléd lesz téve, hogy ekkor meg ekkor jelenj meg és kész, nem érdekli őket neked az mennyire jó.


Engem hívott már rendőr. Elhagytam a rendszámom, megtalálták, ki tudta keresni a telefonszámom és felhivott. Sokkal egyszerűbb volt, mint a hivatalos értesítési út.

2022. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

5, aha.

Hát nekem pl nincs felírva a bankom telefonszáma, de most pl lakáseladást bonyolítottunk, ott új szereplő volt az ügyvéd, két ingatlanos, az eladó, az eladó felesége. Így is idegörlő volt az intézkedés, de ha még fel se vettem volna, soha nem ért volna véget:D

Meg nem minden kollégámnak van meg a száma.. meg ugye van, hogy valaki számot cserél és az új számáról hívna..


De ok, kinek mi. Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki hív, az akar valamit. Ha megszólítanak, akkor sem azért szoktak megszólítani, mert nem akarnak semmit sem mondani:D

2022. febr. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
8%
Levike, szerintem az imám hívott a mecsetből 🤣
2022. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én vagyok levike.


Ma éjjszaka Debrecenben a Debreceni Rendőrkapitányság fölött az égen hatalmas égi jelek fognak feltűnni. Ufók. Lejönnek az ufók és, aki pont ma éjjszaka ügyeletes rendőr és ügyeletes nyomozó bent lesz a Debreceni Rendőrkapitányságon, azt mindet elviszik.


Jaj nekik, ha nem mennek gyorsan haza, mert ha bent találját az ufók a rendőrökeg és nyomozókat a kapitányságon, mindegyiket megfogjàk összeszedik és elviszik az ufók.

2022. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Téged meg a muszlimok visznek el levike.
2022. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!