Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrség miért rejtett...

Rendőrség miért rejtett számról hív ?

Figyelt kérdés
Rejtett számot senki sem veszi fel általában. Én se szoktam, sokat hívnak róla csak most éppen felvettem. Sőt ha valaki felveszi nem fogja elhinni hogy rendőr a telefonáló mert mert rejtett számos csalónak fogja hinni.
2022. febr. 4. 16:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
9, egyébként ha valamiért a terrorelhárítás lefigyelne, ezt simán vehetné úgy, hogy ez egy burkolt utalás arra, hogy ma éjjel lemészárolsz mindenkit a kapitányságon:D
2022. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Akinek komoly és tisztességes szándéka van, az számkijelzéssel hív. Pont. Ezért nem veszem fel a rejtett számot.

Egyébként az logikus, amit #3 ír, hogy mi az oka annak, hogy a rendőrség rejtett számot használ. Csak éppen simán meg lehetne azt is csinálni, hogy az azokra a számokra érkező bejövő hívások át legyenek irányítva egyetlen központi számra. Vagy hogy egyáltalán ne is lehessen hívni azt a számot, ne csörögjön ki. Ha a munkahelyemnél meg lehetett csinálni ezt, hogy ki van jelezve a szám, de bejövő hívásokat nem fogad (arra egyetlen ügyfélszolgálati szám van), akkor a rendőrségnél is mennie kellene.

2022. febr. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

12, nojó, de akkor azt is be kell építeni a rendszerbe, hogy vannak számok amik hívhatják, a többi nem. Hiszen a kollégái hívni akarják a számot és el is akarják érni. És elég gyatra lenne, ha csak és kizárólag egy készülékről tudnák hívni, mert amásikról átirányítja a rendszer. Az állományba folyamatosan vesznek fel új embereket illetve előfordulnak számváltozások, szóval folyamatosan updatelni kell a rendszerben az engedélyezett számokat. Ez elég sok munka, hogy kiszűrjék azt a pár kötekedő civilt, nemigazán éri meg.

Persze, egy jó programozó meg tudja oldani, hogy a rendszerben lévő telefonszámok automatikusan átkerülnek a beengedhető hívások számára, de... állami cégről beszélünk, ennél jóval fontosabb dolgokat is favágó módszerrel oldanak meg:D

2022. febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13. En a Nav-nal dolgozom, tehat allami 'ceg', vonalas szamrol telefonalok, amit az ugyfelek nem latnak, hanem kulonbozo generalt, amugy nem letező mobil szamokat latnak. Tehat ők engem hivni csak akkor tudnak, ha en megadom nekik a vonalas szamomat. Viszont igy felveszik az olyan nyuszik is, mint a 12-es pedig hat gyakorlatilag ez is egy rejtett szamos hivas :D
2022. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!