Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Képesek voltak a nyomozók...

Képesek voltak a nyomozók ennyire belemenni az ügybe?

Figyelt kérdés

Sajnos tavaly április végén loptam a debreceni "MECSETBŐL" és másnap után elkaptak, emiatt letartóztatásba voltam.


Most nézegetem a közel 900 oldalas nyomozati anyagot és azon az utcán ahol a mecset van több üzlet külső kamerájának felvétele is ki van nyomtatva, amin rajtavagyok, ahol elmentem és hosszú feljegyzések vannak írva kamerafelvétel elemzésről. Pontosan leírják, hogy hány óra hány perckor látható, közben a mecset felé néz, majd visszafordul stb.


Ezt a feljegyzéseket nem egy napos munka lehetett megírni.

Sok kamerakép van, feljegyzésekkel.


Hogyhogy képesek a nyomozók ilyen sok időt fordítani ezekre a leírásokra, mikor panaszkodnak, hogy nincs rendőr meg egy nyomozónál sok ügy van?



2022. jan. 21. 11:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én meg azt hittam, hogy a Békéscsabai bírónő vagy.
2022. jan. 22. 23:25
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem neki jobb dolga is van, mint hogy a gyakorikerdeseken lógjon és neked válaszolgasson
2022. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!