Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Képesek voltak a nyomozók...

Képesek voltak a nyomozók ennyire belemenni az ügybe?

Figyelt kérdés

Sajnos tavaly április végén loptam a debreceni "MECSETBŐL" és másnap után elkaptak, emiatt letartóztatásba voltam.


Most nézegetem a közel 900 oldalas nyomozati anyagot és azon az utcán ahol a mecset van több üzlet külső kamerájának felvétele is ki van nyomtatva, amin rajtavagyok, ahol elmentem és hosszú feljegyzések vannak írva kamerafelvétel elemzésről. Pontosan leírják, hogy hány óra hány perckor látható, közben a mecset felé néz, majd visszafordul stb.


Ezt a feljegyzéseket nem egy napos munka lehetett megírni.

Sok kamerakép van, feljegyzésekkel.


Hogyhogy képesek a nyomozók ilyen sok időt fordítani ezekre a leírásokra, mikor panaszkodnak, hogy nincs rendőr meg egy nyomozónál sok ügy van?



2022. jan. 21. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen levike,az ügyész asszony meg a nyomozók mind csak veled foglalkoznak,de még a muszlim terroristák is téged akarnak.
2022. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellheted is magad. Itt hőbörögsz, közben te csinálod másoknak a felesleges munkát, mert sz@rh@zi vagy.
2022. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Visszahallottam a rendőrségtől, hogy alig vàrták, hogy az ügyem a nyomozást lezárják és mondtàk a nyomozök, hogy még egy ügye, ha lesz ennek az embernek, ne ők kapják már.


Magyarán, ha megint lopnék, akkor több nyomozó is mondta, hogy csak nehogy ők kapják az ügyet.


Ezeket az ügyvéd mesélte, mert ő ismeri őket.

2022. jan. 21. 12:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez téged nem szomorít el egyébként? Nem gondolkodsz rajta, hogy még a rendőrök is kérik közülükbe ne kerülj, annyira egy zombi vagy?
2022. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Azt is mondta az ügyvéd, hogy a nyomozó mondta neki mikorcmár a bv.-be voltam, hogy azelőtt meg lett mondva, hogy ne lopjak és mégiscsak újabb lopást követtem el és azt hiszik, hogy direkt azért loptam, hogy -a nyomozók szerint-, hogy direkt szórakozok velük.


Az ügyvédem erre azt mondta a nyomozónak, hogy "Á nem, én nem olyan vagyok."


Ilyen paranoia dolgokat mondott a nyomozó a védőmnek.

2022. jan. 21. 14:55
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

B.gyula,ne irkáljon már ide.


Nyomozó.

2022. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
:)
2022. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk egy hasonlóan elborult nő van, aki állandóan küldi a Levike vol 2.0 leveleket a kaps\mrfk\orfk police.hu-s e-mail címekre.

Gondoljátok el, hogy ti\én szabadidőtökben olvasgatjátok ezeket a Levikés kérdéseket Gyakorin.

Nekünk meg rendesen e-mailben küldi az ilyen kérdéseket és novellákat a delikvens. Tiszta agyrém.. Közeleg a Valentin-nap, "össze kéne hozni" ezt a két jóembert..? :D

2022. jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elárultad, hogy rendőr vagy utolsó.
2022. jan. 22. 21:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mondod?
2022. jan. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!