Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van egy innkastar nevű tiktoko...

Van egy innkastar nevű tiktokos,aki olyan kézjelet mutatott többször is, ami a segítség kérést jelenti. Valaki próbálkozott már tényleges segítség nyújtással,rendőrség felé felvetni az ügyet?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom,tök mindegy,hogy tényleges-e a veszély vagy csak félreértelmezte szinte mindenki, a rendőrségi nyomozást mindenképp megkéne adni, minimumnak. Azt bumm kiderül, hogy nincs is semmi baj(a jobbik esetben).

2021. dec. 21. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Miről van szó?
2021. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem. Nekem kéne? Azt hittem te láttad ezt a videót.
2021. dec. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem egy magyar,Oroszországba Magyarországról nehéz. Csak úgy általánosságban kérdezem,hogy amúgy valaki csinált-e már valamit?
2021. dec. 21. 09:53
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem két dolgot csinálj most:

-jelentsd tiktokon a videót, aztán majd ők eldöntik hívják-e a hatóságokat

-tanulj magyar nyelvtant, vagy mondhatnám úgy is hogy a magyar nyelv oktatását neked meg kell adni, minimumnak.

2021. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1. Van egy innkastar nevű tiktokfelhasználó és 11-14.-én feltöltött videóban olyan kézjelet mutatott a hátsó csaj,ami a segítség kérés jele és onnantól,kb. arról szól az egész kommentszekció,hogy ilyen meg olyan színű ruhát vegyél fel, ha bajban vagy meg ilyenek,de hogy ezeken kívül próbált-e már valaki segíteni is azt nem tudom.
2021. dec. 21. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!