Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » TEK-nél van magasság meg...

TEK-nél van magasság meg súlyhatár?

Figyelt kérdés

165 centi vagyok szűk 100 kiló , ennek ellenére tudok futni gyorsan , stb


Jelenleg biztonsági őr vagyok de voltam katona már korábban


Kollégák unszolnak hogy ott a helyem csak szerintem oda lehet magasabb emberek kellenek videókon amiket szoktam nézni ott nagyobb darabok vannak , én is vaskos vagyok csak nem vagyok magas de leszerelek bárkit


2021. dec. 1. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:

A TEKhez nem jelentkezni szokás, hanem kiválasztásos úton működik a történet.


Csináld meg a rendészeti fizikai felvételit (tavaly konnyítettek rajta, még egy bicebóca is megcsinálja), legyél tiszthelyettes, aztán törekedj rá, hogy kiválasszanak.

Amúgy neked inkább MEKTA kéne..

2021. dec. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
...vagy KR csapaterőbe, tömeget oszlatni.
2021. dec. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt is igaz mint minden rendvedelmi szervnel:

1. Nem csak hivatasos, hanem RIASZ allomany is van

2. Hivatasoskent se mindegy hogy bevetesi feladatokat vagy csak irodai munkat fogsz vegezni.


Nem minden TEK es egy kigyurt fegyveres kemeny legeny aki csak bevetesekre jar...

2021. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Túl sokat nézted a Pláza ászát?
2021. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyebkent TEK-es "felvetelin" en mar voltam. Igaz kozben mas rendvedelmi szervnel voltam hivatasos. Es a vezenylest nem akartak az aktualis helyemrol. (Hivatalosan akartak elso korben "atkerni").


Vegul felvettek volna, meg a szobam is megmutattak es a leendo kollegakat is. Igaz az aktualis helyen le kellett volna szerelni, es a TEK nel csak kozalkalmazott lettem volna. Igaz egyedileg beigert tobb fizuert, erdekesebb nunkaval.


De vegul az utolso pillanatban nemet mondtam, mert "rossz hireket" hallottam ahova kerultem volna. Illetve a cegem nyilvan megtudta es loktek egy nagyot a fizun :) Igy lehettem volna TEK-es... de nemet mondtam :)

2021. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
TEK-nél nem tudom, van-e, de rendőrségnél van. Magasságban elvileg 165 cm a határ, de 100 kg-al tuti nem fogod teljesíteni a fizikai követelményeket. Arról nem is beszélve, hogy egészségesnek kell lenned, az elhízott BMI pedig nem éppen az. Ha komolyan gondolod ezt, le kell fogynod.
2021. dec. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Ez igy igaz..


Ahogy irtam par valasszal hamarabb. Van egy BM rendelet az eu. kovetelmenyrol. Varj...elokeresem azt olvasgasd el.


[link]


De kikerestem...

Kizaro (tehat nem merlegelendo) ok a BMI 17 alatt es 35 felett. Es ez MINDEN BM ala tartozo hivatasosra kotelezo.


A Te BMI-d: 36,7


Sajnod fogynod kell. De nem csak a TEK miatt, hanem az egeszseged miatt elsosorban. De ha cel a TEK... bizom benne sikerul! Kuzdj meg erte! Csak nyerhetsz vele ha ledobsz par kilot!


Kivetelt akkor tesznek, ilyen nalunk is volt. Hogy amikor bevezettek ezt a rendeletet, a mar regota hivatasosokkal nem szarakodtak. Nalunk is volt hivatasos kb 40 es BMI-vel. De 20 eve szolgalt mar... kizarolag irodaban.


De szerintem uj felvetelisekkel betartatjak. Foleg ha valami akcio csoportba akarsz bekerulni es nem irodista lenni.. utobbiba meg csak-csak elnezoek.


Egyebkent ha meg akcio csoportba akarsz bekerulni ott szerintem meg a kotelezo BMI ala is kell menni, mert ezenkivul a fizikai allokepesseget is szamon fogjak kerni. Pl: futas, fekvenyomas, rudon huzodzkodas, stb. Es ott a suly es izomero nagyon fontos.


De ott a szabalyzat merd le a fizikai kovetelmenyeket otthon, meg tudnad e csinalni... Nagy resze egyszeru, parhoz meg egy konditetem kell.

2021. dec. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja #6-ra hivatkozas csak az elso mondatig tart... A tobbi a kerdezobek szolt. :)
2021. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!