Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Foxposton mi van, ha pár...

Foxposton mi van, ha pár 100-200 grammal túllépem a súlyhatárt?

Figyelt kérdés
25 kg-ig engednek csomagot feladni és szeretnék 25 kg-s súlytárcsát feladni, de mivel nem kalibrált, amikor itthoni mérlegen méregettem, olyan 25,2 kg a valós súlya+csomagolás. Addig szerintem eljutok, hogy betegyem az automatába, onnan ők lemérik a pontos súlyt és ha kicsit is több akkor visszaküldik, vagy hogy működhet ez? Köszönöm a válaszokat! :)

2021. nov. 15. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el az ÁSZF-jüket.
2021. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

En azt gondolom 200 gr-al nem foglalkoznak. Altalaban privat futarszolgalatok nem olyan szoros szivuek. Mas cegnel tapasztaltam. Par centi, par deka nem szamit. Legalabb is belfoldi szallitasnal.


De van kockazata hogy nem kezbesitik es mehetsz erte az automatahoz vissza. Szoval a fentit ne vedd keszpenznek... en csak a tapasztalatom irtam le.


Ha megis beprobalod, legyszi ird le a tapasztalatot. Mindenkinek hasznos info lenne, hogy mi a gyakorlat.

Koszi...

2021. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, meg tudom máshogy oldani, úgy hogy most nem fogom kipróbálni :D
2021. dec. 5. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!