Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőri túlkapás történt?

Rendőri túlkapás történt?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy álltam a pályaudvaron maszk nem volt rajtam az igaz.

Majd jöttek a rendőrök akik ugye egyből kiszúrták megálltak.

RAJTUK SEM VOLT MASZK MAJD TŐLEM KÖVETELTÉK. Mire közöltem velük, hogy tőlem olyan követelje aki be is tartja.

Ezt követően elismertem a szabálysértést nem akartam nagyobb civakodásba bele menni.

Ezt követően mondták pakoljak ki a motorháztetőre táskát is tegyem le rá.

Majd engem átmotoztak majd a táskám is átnézték még a pénztárcámba is bele néztek mivel a táskámba volt

Égett a pofám mint a rongy tele volt a puszpályaudvar úgy éreztem magam mint egy utolsó bűnöző


2021. nov. 22. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Itt te voltál a hülye!
2021. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért is? Ha rám vonatkozzik nehogy már rájuk ne vonatkozzon csak azért mert felöltöztetett bohócok
2021. nov. 22. 22:18
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Szereptévesztésben vagy.
2021. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Önélzetes a kis latol 🤣
2021. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most igazából mit szeretnél hallani?


3 komment szerint nem történt túl kapás.

Ergo jelenleg a kommentek 100% azt állítja, hogy ez nem túl kapás. Te mégse fogadod el.


Ha meg arra vársz, hogy mindenki simogatni fog, sajnálni és írni, hogy jajj mocskos rendőrök igazad van, mi értelme megkérdezned?


Felvázolsz egy szituációt, amiről az ittt kommentelő emberek egyetlen dolgot tudnak, a te verziód. Hogy várod igy bárki is értelmes választ adjon?


Ha úgy érzed igazad van, és ennyire a lelkedben gázoltak, menj panaszold meg őket.


Ha nem teszel panaszt akkor meg minek sírsz itt? Lelki simogatásra vágysz vagy mi a terv?


Maga a történet is sántít egy két ponton, de semmi értelme logikai bukfencekbe belemenni.

2021. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 árokpart ***** válasza:
11%
Igen túlkapás történt. Néha sokat képzelnek magukról pedig tulajdonképpen nekünk adófizetőknek az alkalmazottaink.
2021. nov. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Árokpart csak nehogy egyszer a szádba lépjen valaki.

Semmiféle túlkapás nem történt. Nagy volt a szád ezért jártál így. Majd máskor nem fog.

2021. nov. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 árokpart ***** válasza:
27%
7-es Ajánlom elolvasásra a rendőrségről szóló törvényt. Abban benne van, hogy senki nem élhet azzal vissza csak azért mert rendőr. Egyébként nem én tettem fel a kérdést és nem velem történt az eset.
2021. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Joga van a rendőrnek átvizsgálni a ruházatod és a táskád, akár egy sima igazoltatás során is. Mi itt a gond, hol itt a túlkapás?
2021. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kretens ***** válasza:
Épp most láthatjuk hogy mi történik Khazasztánban ha rendőri túlkapások történnek.Hiába volt rajtuk védőruha meg pajzs hiába lőttek simán elsodorták őket őket.
2022. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!