Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szívritmuszavaral lehetek rendőr?

Szívritmuszavaral lehetek rendőr?

Figyelt kérdés
Szívritmuszavart alapították meg nálam pulzus csokkentot kell majd szednem egyelőre azt meg nem tudni, hogy életem végéig vagy csak átmenetileg
2021. nov. 13. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nekem konkrétan ezért nem engedték a határőrséget.
2021. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
természetesen, minden hülyét felvesznek, simán egy kis betegség ez az nem számít
2021. nov. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. nov. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
attól is függ mennyire súllyos.
2021. nov. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attol fugg mit ertunk rendor alatt... kicsit tag fogalom.


Szerintem hivatasos allomanyban nem vesznek fel ilyennel.


Vannak betegsegek amik kizaroak ott elterni nem lehet. Vannak ami miatt korlatozottan alkalmas lehetsz (pl latasi problemak) es van amit egyedileg is elbiralhat az allomanyilletekes parancsnok az orvos javaslata alapjan. De ezek az eloirasok terulettol is fuggenek. Nyilvan egy bevetesi akciocsoportban valo reszvetel es egy irodai munka kozott tesznek kulonbseget.

Ezekre van BM rendelet keresd ki.


De Rendorsegen dolgoznak nem hivatasos (RIASZ) allomanyuak is. Utobbiba nyilvan lazabbak az eu. kovetelmenyek.

2021. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!