Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyha valaki fel van jelentve...

Hogyha valaki fel van jelentve, akkor azt útlevéllel nem engedik ki az országból? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Hogyha valaki fel van jelentve magyarországon. És útlevéllel és védettségi igazolvánnyal és minden szükséges és érvényes papírral rendelkezik. Akkor azt kiengedik, vagy nem az országból és még aznap vissza az országba? Nem uniós országról beszélek.

2021. okt. 4. 18:14
 161/218 A kérdező kommentje:
És miért?
2022. febr. 22. 17:44
 162/218 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egy szimpla feljelentés nem olyan tényező, ami miatt egy külső határon fennakadna. Sőt, a határon ellenőrzött rendszerben benne sincs az, hogy ő fel lenne jelentve, mert ilyenekkel a kutya sem foglalkozik.
2022. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/218 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor hogyan és honnan lehetne kideríteni, hogy fel van-e jelentve?
2022. febr. 22. 21:12
 164/218 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet, hogy ismerősöd bemegy a legközelebbi kapitányságra, és megtudakolja, hogy fel van-e jelentve.
2022. febr. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/218 anonim ***** válasza:
75%

Ajjaj, itt már jártunk egyszer, de akkor sem értette a kedves kérdező...

Azok kedvéért, akik most kapcsolódnak be a történetbe, elmondom a szabályokat.

1. A kérdező ismerőse nem fog bemenni a kapitányságra. Az okot nem tudjuk, de nem megy be, nem kérdezi meg.

2. A kérdező ismerőse a kérdezőn keresztül szeretné megtudni, fel van-e jelentve.

3. A kérdező csak ezt a weboldalt ismeri, más információforrás számára nincs, csak arról tud, tehát ide kell megírni a választ.

4. A kérdező ismerősének személye titok, nem lehet róla tudni semmit, mer' GDPR meg amúgy is.

Ezeket a szabályokat betartva a kérdésre nem lehet válaszolni, csak ezt egyelőre nem sikerült megértetni a kérdezővel, aki szemmel láthatóan jól szórakozik.

2022. febr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/218 A kérdező kommentje:
De lehet válaszolni a kérdésre. És azért nem megy be a rendőrségre, mert milyen dolog már az, hogy "Jónapot! Fel vagyok jelentve?"
2022. febr. 23. 08:35
 167/218 anonim ***** válasza:
61%

Vagy esetleg, ha nem egy két bites zombi, akkor nem úgy megy be, hogy "Jó napot, felvagyok jelentve?"


Hanem úgy megy be, hogy jó napot kívánok, pár héttel ezelőtt egy haragosom azt mondta, hogy volt bent a kapitányságon, mert feljelent.

Azt szeretném megtudni, hogy folyik-e ellenem valamilyen eljárás ezzel kapcsolatban, illetve esedékes a külföldre utazásom, befolyásolja-e,ha esetleg tényleg megtette a feljelentést?


Csak ugye ehhez kéne vagy 50 IQ minimum. De minek is próbáljuk magyarázni, valakinek akinek 80 válasz alatt 10 különböző ember nem tudta elmagyarázni.

2022. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/218 A kérdező kommentje:

#167 már több mint fél éves sztori, nem pár héttel ezelőtti...

Ja és azóta már rég volt külföldön az ismerősöm, de ezt szerintem már írtam is.

2022. febr. 23. 09:17
 169/218 anonim ***** válasza:
61%
167-es leírta. Van még kérdés?
2022. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/218 anonim ***** válasza:
61%

167-es vagyok.


Ha ez nem troll kérdés, keress fel egy szak embert. Nálad nagy baj van fejbe.

2022. febr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!