Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek mi történt Ophélie...

Szerintetek mi történt Ophélie Bretnachr-el?

Figyelt kérdés
Baleset vagy gyilkosság? Ő az a francia lány aki 2008-ban tűnt el, valószínűleg a Lánchídnál.
2021. szept. 19. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát marhára nem érdekel így 13 év után. Vagy beleesett a Dunába, vagy beleugrott, és kész.
2021. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre emlékszek. Állítólag egészséges volt a holttest, csak a nyaka kezdett hámlani, miután több hét elteltével megtalálták. Szerintem be volt rúgva és beleszédült a Dunába...
2021. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hallottam, hogy több felest és sört ivott, de a kamerák szerint egyenesen, határozottan ment. Lehet, csak ő fizette a barátai italát?
2021. szept. 19. 18:52
 4/6 A kérdező kommentje:
Állítólag lekéste a buszt és ezért sétált, de aki öngyilkos akar lenni, nem néz menetrendet... Viszont ha elrabolják, nem hagyhatja ott a táskáját. Kész rejtély.
2021. szept. 20. 10:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem: A két olasz srác szexelni akart a lánnyal (valamilyen formában, talán csak orális szexet akartak tőle). Összefutottak vele az utcán (nem véletlenül) elhívták valahová, vagy felajánlották neki, hogy elkísérik. Tapizni kezdték, a lány ellenkezett, erre az egyik begorombult és elkezdte fojtogatni. Emiatt a lány megfulladt, vagy csak azt hitték, hogy meghalt mert gyengék voltak az életjelei (ez utóbbi esélyesebb). Ezután elrejtési céllal elvitték oda, ahol később megtalálták (a Duna folyásirányával ellentétes irányban egy feltöltésre váró öbölbe). Kitaláltak egy történetet, hogy öngyilkosságnak állítják be azzal, hogy azt állítják, a hídnál találták meg a cuccait. Nem a közvetlenül a rendőrségnek, hanem a lány barátainak juttatták el a cuccait. Úgyis csak az üzenet volt fontos, hogy hol találták a holmikat és így a rendőrséggel nem kerültek közvetlen kapcsolatba (akkor még, de később megtalálták és kihallgatták őket), ezzel időt nyertek.

Később kiderült, hogy ismerték azt a másik srácot, akivel a lány együtt volt a pubban. Talán innen ismerték a lányt is, és mellékutcákban követték, vagy utána mentek taxival. Lehet, hogy a lány ismerősét is beavatták utólag a történtekbe és még az is lehet, hogy később ő is segített nekik.

2021. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 voltam, persze az is lehet, hogy tényleg öngyilkosság volt (állítólag depresszióban szenvedett), de ehhez sok volt a furcsa körülmény.

Disclaimer: nem gyanúsítottam meg a fenti sztorival a két olasz srácot, csak egy elmélet az alapján, amilyennek az embereket ismerem és az általam ismert tények és ellentmondások alapján ez állt össze.

2021. nov. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!