Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van kötelező minimum idő...

Van kötelező minimum idő amire szerződést írat a rendőrség?

Figyelt kérdés

Tehát a három hónap próbaidő után van minimum idő, amit ott kell tölteni?

Korábban tudom hogy három év volt, most viszont volt akitől azt hallottam hogy ez már nincs.


2021. júl. 18. 17:17
 1/7 SZücsöm ***** válasza:
Gondolom attól függ hogy mit végzel. Gyorstalpaló "társképzőt" vagy 2 éves járőrképzőt. A 2 évesnél kétlem hogy eltörölnék a 3 évet mert ott azzal a 3 év szolgálattal fizetik vissza az oktatásukba ölt pénzt. De akkor se kötelező maradni. Szimplán csak időarányosan vissza kell fizetni az oktatás díját.
2021. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyire számít ez? Csak a próbaidő miatt mennél rendőrnek vagy mi? :D
2021. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Minden munkahelynél kiváncsi lennék arra, hogy adott esetben (nem azért mert nem tetszik/nem érzem jól magam), bármi más miatt is tudok-e váltani, de köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 18. 17:54
 4/7 SZücsöm ***** válasza:

Hát helyedben állami szervben/szférában nem gondolkoznék. Max akkor ha megelégszel nettó 160-180 al és a vele járó nappal-éjszakával és sz*p*ssal.


De amúgy bármikor válthatsz ha nincs valamiféle válsághelyzet elrendelve.

Csak max ha túl hamar váltanál suli után akkor az valamennyi cash-be fog fájni.

2021. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mered megkerdezni amikor jelentkezel? Mitol felsz? Rendor akarsz lenni vagy nem?
2021. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már felvettek.

A kérdés pedig most fogalmazódott meg bennem. Gondoltam van itt olyan, aki jelenleg rendőr és képben van vele.

Szerinted kit kellene felhívnom, hogy választ kapjak vasárnap este?

Imádom a rosszindulatot, remélem megnyugodtál miután elküldted ezt a hasznos választ!

2021. júl. 18. 18:31
 7/7 SZücsöm ***** válasza:
Hova vettek fel? Szakközép Egyetem vagy járőrtárs képző? Így is úgy is részvétem bár nem akarok pesszimista lenni.
2021. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!