Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez probléma lenne ha a rendőrs...

Ez probléma lenne ha a rendőrségen akarnék dolgozni?

Figyelt kérdés

18-20 éves-kor körül kicsapongó életmód, ivások, részeges perverz csajozások. Szóval ilyen idióta életmód, erről sokszor videó is készült. Azóta eltelt pár év, felnőttem, meg komolyodtam, semmi ilyesmi nincs már.


Ha valaki komoly rendőrtisztként dolgozik és kikerülnének videók amin fiatalon 18-20 évesen perverz, idióta mód viselkedik. Azért kirúghatnák? Vagy mivel a múltban történt fiatalon, senkit nem érdekelne, max azt mondanák, hogy most örülnek, hogy azóta megkomolyodott.


Elég részletes erkölcsi szabályzat van a rendőrségen, ezért érdekel.


Előre is köszönöm a válaszokat!.



2021. máj. 27. 19:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Esetleg van itt olyan aki a rendőrségen dolgozik, neki mi a véleménye, ha ezt olvassa. Előre is köszönöm.
2021. máj. 27. 19:45
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Pintér maffiavezér volt,ahhoz képest te egy mintapolgár vagy.
2021. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Ismerősömtől hasonlóért váltak. Egyetemi évei alatt készült videók. Vagy is ezt csak 4 szem között mondta neki a nagyfőnök. Vagy is, ha ezeket egy beosztott meglátja, tekintélye nem lesz.
2021. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából a kiber nyomozói szak érdekel. Nyilván ők gondolom nem vezetők, ott is ugyan olyan lényeges lenne lehet?
2021. máj. 27. 20:02
 5/10 Fsms ***** válasza:
Alapvetően a zsarolhatóságot vizsgálják, illetve hogy tartozik-e valamilyen szélsőséges csoporthoz. Mivel a neten van ez jogilag nem gond ebben az esetben, de valóban nem fog minden kolléga jó szemmel nézni rád.
2021. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Inkább keress más állást! Ebbe így kockázatos belevágni.
2021. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 árokpart ***** válasza:
45%
Miért volna kockázatos. Ha egyáltalán nem volt rendőrségi ügye akkor minden további nélkül felveszik. Jogi szemmel egyedül az számít aminek az igazságszolgáltatás rendszerében jogilag nyoma van. Miért lenne baj ha valaki fiatalon ezt és azt csinál édes Istenem!
2021. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 árokpart ***** válasza:
Ott már csak is az számít, hogy tisztként hogyan végzed a munkádat nemhogy régen mi volt.
2021. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem nem gáz. A 3-as meg szerintem kamuzik. A "nagy főnök" meg egyetemi videókos válaszra mondom.


A közszolgálati egyetemen kétlem, hogy csinálnának olyan dolgot ami végül meggátolná, hogy valaki a közszolgálati szférában dolgozzon. Kimondva is hülyeség. Meg egyáltalán milyen tizenéves korban készült videó az, amiben nem csinálsz illegálisat, de kirúgnak érte? A tartalmára kíváncsi lennék meg, hogy az ismerős tényleg mit is mondott:D Lehet ő kamuzott és csak ez ilyen kifogás volt neki, hogy palástolja, hogy rosszul dolgozott.


Nekem van rendőr ismerősöm. Ők is néha isznak, szórakoznak, stb. Kétlem, hogy bárkit érdekelne. "Jé, ő is ugyanúgy rúgott be fiatalon tisztként mint én a haverokkal közrendőrként, mostantól nem tisztelem". Mondaná semelyik rendőr.

2021. máj. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor vagy zsarolható és kirúgható, ha szélsőséges csoport tagja voltál, vagy tüntetésen vettél részt civilként.
2021. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!