Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Be írhatok a (panasz)vásárlók...

Be írhatok a (panasz)vásárlók könyvébe, megróják/figyelmeztetik az eladót? Nekem sértésnek jött át a mondata, ott sok emer előtt!

Figyelt kérdés
Dohányboltba 3 karton cigarettát vettem egyszre, és beszólt az eladó, hogy ennyi sok pénzt cigire költeni!

2021. máj. 20. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Igaza van. Költsd másra. A cigi rontja az egészséget; érszűkületet, tüdőembóliát okoz. Költsd akármi másra. Nevelő célzattal szabad
2021. máj. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Igaza volt...
2021. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem volt igaza.Senki semmi köze hozzá,hogy ki mire költi a pénzét.
2021. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Senkinek semmi köze hozzá, hogy mire költöd a pénzedet, az eladó azért van, hogy kiszolgáljon, sőt próbáljon minél több terméket rád sózni Írd be nyugodtan, hogy bunkóságot szólt be (Mielőtt valaki megtalál a hülyeségével, sosem dohányoztam, nem is fogok, nem bírom a cigifüstöt, de az általam megkeresett pénzt én is arra költöm, amire akarom)
2021. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Hát mi lesz így veled, hogy szembesítettek a kegyetlen valósággal, miszerint 45-50 ezer forintot költesz egy káros, és tökéletesen értelmetlen dologra? Bele ne halj, kicsi hópehely!
2021. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Igen, írhatsz, a sertés miatt:-D
2021. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Egy ilyené, max jót nevetnek a bejegyzésen a panaszkönyvben. A bunkóság nem itt kezdődik. A párom jó pár hasonló bejegyzést kapott, de a főnök csak nevetett rajta.
2021. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Beírhatsz, de nem vergődnek vele. Inkább a főnökének szólj. Meséld el, hogy három karton cigarettát vettél, erre az eladó megszólt, hogy túl sokat vásárolsz. Ezért megfogadod az eladó tanácsát és ebbe a trafikba soha többet nem vásárolsz.
2021. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
Ritka sértődékeny egy ember lehetsz. De írjál be és mérgelődj rajta.
2021. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vettél volna mellé még 3 karton féldecis pálinkát, akkor nem szól be.
2021. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!