Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért látok már minden rendőra...

Miért látok már minden rendőrautóban 1 rendőrt?

Figyelt kérdés

Vidéken élek, eddig napi 1x láttam rendőrautót amiben egy járőrpár volt, most már többször is viszont már 1-1 rendőr ül benne.


Ez amiatt lenne mert tényleg kevés a rendőr?



2021. máj. 1. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Az új világrend miatt.
2021. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem mar van fedelzeti kamera, van testkamera ... a vitas eseteket igy is lehet tisztazni, nem kell egy masik rendor mint tanu.
2021. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
A másik épp az ölébe hajtotta a fejét.
2021. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3-ból egy normális válasz érkezett, jó arány...


Egyébként testkamera senkin nincs és vagy 30 évig nem is lesz, fedélzeti kamera is csak néhányon.

2021. máj. 1. 19:33
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Levike,téged figyelnek mindannyian.
2021. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tényleg Levente vagyok, de nem az akit már párszor említettek ilyesmi témákban csak nem tudom miért.


De legalább van egy újabb semmitmondó válasz.


Mellesleg szerintem gázabb már azok akik már mindenkit Leventéznek mint amennyire az a Levente lehet.

2021. máj. 1. 21:11
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Fogalmam sincs, én Fegyveres Őr leszek 1 hónap múlva egy rendőrkapitányságon.

Viszont kevésnek nem kevés. Szerintem ezt csak ők tudják.. Talán így próbálnak nagyobb területet lefedni. Felénk mindig ketten járnak.

2021. máj. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Most katonakat is latsz sztem mellettuk sok esetben, egyebkent nem tul nepszeru a rendorszakma manapsag, mar annyira nem h elmenekulnek egy partba :D
2021. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén itt vidéken egy helyen látni 2 katonát, a lezárt határátkelő hídnál.


Azt tudom hogy nem tul népszerű, de több helyen olvastam hogy nincs elég járőr és kénytelenek egyedül lenni, csak nem tudom itt is ez van-e

2021. máj. 2. 16:08
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert kevés a rendőr. Aki meg annak tanul, az irodában tespedő tiszt lesz, nem utcai.


(El kéne törölni az érettségi követelményt, és elszipkázni a biztonsági őr cégek embereit.)

2021. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!