Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Valaki fel tud jelenteni 4000...

Valaki fel tud jelenteni 4000 forint miatt?

Figyelt kérdés

Eladtam egy régi xbox 360-at és a hírdetésben nem úgy írtam le hogy hibás a gép, hanem hogy nem tökéletes a gép, hanem működőképes, mert be olvassa a CD-t csak volt vele valami kisebb probléma, lényeg a lényeg, fel akar jelenteni a srác mert hogy inkorrekt voltam, de kamu névvel vagyok fent facebookon, egyedül ami miatt beazonosítható lennék azok a profilképeim, képes valaki 4000 forintos javíttatás miatt bíróságra járni?

Mert szerintem nem voltam inkorrekt, csalásért meg fel akar jelenteni



2021. ápr. 25. 20:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%

"Ez nem így megy, megveszek egy kocsit és utána elromlik rajta valami, akkor vissza viszed?"

Ha úgy vettem, mint kis esztétikai hibásat, aztán kiderül hogy a kaszni alatt már félig szét van rohadva, naná.

2021. ápr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
14%
Nem állja meg a helyét a jelentés,nincs bíróság aki foglalkozna vele.
2021. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
29%
Nyugi. Engem már több ember feljeltett mert nem küldtem el a cuccot. Nem lett semmi..
2021. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Szerintem se ezzel fog foglalkotni a bíróság, ez egy pitiánér ügy, csak velem akarja kifizettetni a javíttatását a gépnek, amit nem értek hogy miért, ez nem átverés mert küldtem neki videót, rajta volt hogy nincs probléma a cd meghajtóval, akkor?
2021. ápr. 25. 21:29
 15/23 anonim ***** válasza:
14%
Èn nem gondolom hogy àtvàgtad. 3 szempontot nèzek. Van ami esztètikai hibàs, repedt, horpadt törött. Van ami működő kèpes, tehát működik de nem tökèletes. És van a hibàtlan àllapot. Ha leirtad, hogy nem tökéletes, akkor tisztàban volt vele, vagyis én ebből èrtenèm, hogy megy, csak nem jól. 4 ezerért biztosan nem mennèk a rendőrsègre, de lehet megteszi. Vedd vissza, és megvan oldva. Add el màsnak, rèszletesebben írd le a hibát.
2021. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ezaz hogy vissza venni nem tudom, mert ő már "ráköltötte a gatyáját" XDD
2021. ápr. 25. 21:33
 17/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
66%
Megkerestetnélek az ukránokkal, hogy törjék el kezed-lábad. 4000Ft tényleg semmiség, ők ezt 40-ért megteszik, nekem meg az megfelelő elégtétel.
2021. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Vicces gyerek vagy, élőben meg szilánkosra törném az állkapcsodad :)
2021. ápr. 25. 22:56
 19/23 anonim ***** válasza:
83%

Működőképes volt a gép, csak elromlott a vevőnél?

Lehetett látni, hogy probléma van, ami hibához vezethet?

Ha igen, akkor nem jelentenélek fel. Egyébként 4 Ft miatt is Strasbourg-ig vinném az ügyet.

2021. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%

"Vicces gyerek vagy, élőben meg szilánkosra törném az állkapcsodad :)"


Kislányokkal nem verekszek.

2021. ápr. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!