Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha feljelentem, tesznek valamit?

Ha feljelentem, tesznek valamit?

Figyelt kérdés
Annó mikor együtt voltam az exemmel mindenki bántott minket a korkülönbség miatt. Az akkori legjobb barátnőmmel már nem vagyunk jóba, azóta utáljuk egymást. Ma az egyik barátnőm elküldte nekem a neten az egyik közösségi oldalon egy kamu profilt semmi profilképpel se rendes névvel, ahova képeket raktak ki rólam és az exemről. Van egy gyanúm hogy a volt legjobb barátnőm az... Nagyon felment a pumpám, azthittem rosszul látok. Nem is értem, miért jó ez valakinek??!? Holnap első dolgom a rendőrség lesz szerintem. Mivel senki nem vallja be hogy ki csinálta, nincs más választásom. Van értelme a feljelentésnek? Kiderítik valahogyan hogy ki regisztrálta azt a fiókot vagy ilyennel nem is foglalkoznak?? Vagy jobb lenne egy hackert felbérelni??? Csak az meg nagyon sokba kerülne...
2021. ápr. 15. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Inkabb menjetek ki a jatszoterre
2021. ápr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Csatlakozom az #1 hez
2021. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Segíts nekem. Mit tervezel mondani a rendőrségen?
2021. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ez szavazni fog amikor 18 lesz...
2021. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes tenni egy próbát, fontos lenne átgondolni hogyan írod meg a levelet.Az ilyen feljelentésnél érdemes lenne egy hozzáértő tanácsát kérni.Fontos ha levélben teszed, utána kellene nézni hogy néz ki egy ilyen típusú levél, milyen kifejezéseket tartalmaz, milyen jogszabályra lehetne hivatkozni. Szerintem csak egy nagyon átgondolt tárgyilagos levélre fognak reagálni.Én már tettem feljelentést,úgymond hivatalos személlyel szemben.
2021. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!