Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrségi ügy. Ezzel árthatok...

Rendőrségi ügy. Ezzel árthatok magamnak vagy semmi gondom nem lesz?

Figyelt kérdés

Márc.5-én előállítottak és kihallgatás előtt megvolt a szokásos taktikai beszéde a nyomozónak és valljak... Nem azért vallottam, mert beforgatott, hanem mert nincs mit tagadni, kamera látta, hogy rajtam kívül nem volt senki az öltözőbe. Azt mondta, hogy valljak még, mert tudja, hogy más is van és azt mondtam neki, hogy amibe 2018 nyarán kihsllgattak tanúként, miszerint az egyetemen egy külföldi lánytól loptam pénzt, igazából az is én voltam. Közbe nem, csak azt mondta, hogy ha nem vallok, lefoglalja az összes pénzem.


Most vizsgálati szakaszba került az ügyem és átvételt egy fiatal nyomozónőhöz, aki vizsgálattal foglalkozik azaz ő is a bűnügyi osztályon van csak másik irodába és ő vizsgál.


Jövőjét kedden menni kell megint kihallgatásra a nyomozónőhöz és a vallomásomban tervezem mondani, hogy kényszerített a nyomozó, aki aznap hallgatott ki éjjel.


Oké, nem úgy mondanám, hogy az egyetemes 2018-as nyári balhé nem az én saját csak a nyomozó kényszerített, mert én akkor a BTK.268 szakasz szerinti hamis vádat elkövetném könnyen.


Úgy tervezném jegyzőkönyvbe vezetni, hogy az egyetemi lopást nem követtem el igazából, hanem márc.5-én kihallgatásom alkalmával azért mondtam, hogy én követtem el, mert a kihallgatás előtt "beszélgetés" keretén belül a nyomozó szeretett volna még hallani lopásokat és én pedig azt hittem, hogy kényszeríteni akár és pénzzel zsarolni, azaz nem csinált ilyet, csak én éreztem így.


Ha ezt így mondom el jegyzőkönyvbe, akkor nem lesz belőle hamis vád?


Lehet az ügyvéd le int majd, hogy ezt ne, meg a nyomozónő is, hogy ezt ne írjuk, azonban én ragaszkodok hozzá, mert magam akarom az egyetemi balhét (ami nem én voltam) védeni.



2021. ápr. 7. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Jaj Levike... Miért kell össze-vissza hazudoznod? Ha a kezdektől igazat mondtál volna, hamarosan már ki is engednének a börtönből.
2021. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Levike,mondtam már hogy inkább a villamosvezető csajt próbáld felszedni az ideirogatás helyett.


Ha abba is annyi energiát fektetetsz mint a kamu rendőrsztorik kitalálásába,akkor 2 napon belül házások lesztek.

2021. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked tuti tetszik valamelyik rendőr hölgy.

De a randinak van ennél hatékonyabb módja is.

2021. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt kérdeztem, hogyha jegyzőkönyvbe, ha úgy mondom, hogy csak én éreztem úgy, akkor nem-e lehet bajom belőle, ugyanis nem állítással akarom mondani, nem akarok vádolni senkit, mert az bűn, de hogyha én éreztem úgy és úgy írjuk le, akkor nem-e bűn?
2021. ápr. 7. 18:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, mert nem tudod bizonyítani. Érezni nem a rendőrkapitányságon kell, hanem a pszichológusnál. Doktornő, úgy érzem ön zsarolni próbál engem. Miért gondolja ez kedves Lütyő úr? Szóval, doktornő azt gondolja nem érzem, amit érzek, csak gondolom. Lütyő úr, szedi rendesen a gyógyszereit?
2021. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nembaj benne lesz a jegyzőkönyvben és a bíróságra esetlegesen beidéztetem a nyomozót.


Köszönöm a hasznos segítőkész válaszokat, nagyon rendesek vagytok, első osztályú kiemelten hasznos válaszokat adtatok.

2021. ápr. 7. 20:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük levike.
2021. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Aztán mit érsz a bíróságon levike? A nagy semmit.
2021. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szokásos😂
2021. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a lépés nem hoz neked jó lapot, csak további bonyodalmakat.


Írod, hogy egyébként te voltál a szarka.


Mesélek egy példát.

- Idefigyelj Tonnyó, tudom hogy te mérgezted meg a hörcsögöket is, nemcsak a tengerimalacokat. Ha nem vallod be megd...om a lányod és a feleségedet. (A nyomozó blöfföl)

- Igen, nyomozó úr én voltam.



Most Tonnyó kb. hülyét csinál magából, ha a fenyegetésre hivatkozik és beidézi a nyomozót. Semmi értelme. Tudod mikor lenne érteme? Ha a hörcsögöket nem te mérgezted meg, és a lányod,feleséged védelmében vállaltad magadra a másik esetet is.

2021. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!