Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Én most ezek alapján idézve...

Én most ezek alapján idézve vagyok jövőhét keddre vagy nem kötelező menni?

Figyelt kérdés

Tegnap bementem a rendőrségre a közrendvédelmi osztályra egy csekkért, és közbe a poffice-os ügyem nyomozónőjével beszéltem telefonon, hogy mikor lesz kirendelt védő. Azt mondta, hogy pont ma rendel ki és küldi a határozatot, erre közöltem, hogy nem muszáj küldeni, ide is adható, mert más ügy miatt megyek oda be.


Amikor beértem kikértem a csekket akkor majd ezt követően átvettem személyesen a kirendelési határozatot meg az ügyvéd elérhetőségét, majd közölte, hogy az ügyvédnek szólt, nekem is mondja, hogy jövőhét kedden 9 órára be kéne menni kihallgatásra, meg mennénk el helyszínekre, ahol jártam.


Csak szóban közte és csak így mondta, hogy "be kéne jönni", nem úgy hogy be kell és, ha nem, akkor a következményei mik.


Ha "csak be kéne", akkor nem kötelező menni, másik időpontot is megbeszélhetek vele, vagy vegyem IDÉZÉSNEK és kötelező menni?



2021. ápr. 7. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele még egyszer és tisztázd.
2021. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó.
2021. ápr. 7. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Levike,te miért nem vallasz már szerelmet a nyomozó csajnak?
2021. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Levike egyébként neked mi a munkád? Van egyáltalán?
2021. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne?
2021. ápr. 7. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki tudja?!
2021. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én tudom.
2021. ápr. 7. 23:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!