Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért kell a régi ügyeink...

Miért kell a régi ügyeink aktáját átnézni a nyomozónak?

Figyelt kérdés

Január végén megfenyegettek a Facebookon, feljelentést tettem...


A gyanúsított nem tett vallomást, hanem beküldte a régebbi ügyeink aktáját...


5 ügyünk volt 2018-19-ben, egyben Ő volt gyanúsítva, feltételezem azt nem küldte be...


2 ügyben pénzbírságot kaptam, 2-ben felmentés lett a vége...


Most ott tart a dolog, hogy a nyomozó atnézi az aktákat és utána lesz tanúkihallgatás...


Ebből mit akar kihozni a nyomozó illetve a gyanúsított??



2021. ápr. 4. 14:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
*v
2021. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

B. Gyula vagy? :D


[link]


Ez meg èn vagyok... A cigány lány tesója kötözködött, neki mentem, a lány megpróbált lefogni, ezèrt mindkettőnek ment a bal horog, azonnal kiterült mindkettő.


Kèsőbb a lány bátyja ès pasasa is börtönbe kerültek ennèl is komolyabb erőszakos cselekedet miatt, a lány e miatt revansot akar rajtam is venni...

2021. ápr. 4. 15:37
 13/15 anonim ***** válasza:

Igen B.Gyula vagyok.

Csak a második keresztnevem Levente és itt nicknévnek a második keszesztnevem adtam meg, azt is becézett, hogy Levike. Meg csak úgy találomra egy betűt tettem elé, hogy N és egy pontot, hogy ilyen másik nincknév úgysem létezik biztos. Így N.levike a nicknevem itt.


Meg ugye úgy írta, hogy "hajdúsámsoni" lakos.


Debreceni vagyok, itt laktam, de 2006 nyarától tól 2019.február 14-ig Hajdúsámsonban laktam, csak visszaköltöztem Debrecenbe, mert kertesházban sok tennivaló volt, be kellett Debrecenbe járni minden nap. És visszaköltöztem, mostmár újra Debrecenbe lakom. Jobb a panel és helyben vagyok.


Az eset 2018.12.07-én történt, én meg 2019.02.14-én költöztem Debrecenbe, az esemény után nem olyan sokkal.


Azért írja még azt, hogy Hajdúsámson lakos.

2021. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Engem meg itt szegeden a bírósági verősnek hívnak, mert ez volt minden idők legnagyobb cigány verése Szegeden, előre megfontolt, jól átgondolt és hatásos cselekmény volt ez...


Azóta én is elköltöztem, mert felgyújtották a tanyámat, de íghy jó is, a cigány lány pechjére az ügye másik rendőrségen van, így nincs meg az esélye, hogy bevédjék... kap egy próbára bocsájtást és ha legközelebb is próbálkozik akkor megy a Bátyja meg a pasija mellé a biri böribe.

2021. ápr. 4. 16:05
 15/15 anonim ***** válasza:
Ne hagyd hogy megússza én a kocsiban tárolt T kulccsal szoktam rájuk rontani ha meglátom őket az utcán.
2021. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!