Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért kell a régi ügyeink...

Miért kell a régi ügyeink aktáját átnézni a nyomozónak?

Figyelt kérdés

Január végén megfenyegettek a Facebookon, feljelentést tettem...


A gyanúsított nem tett vallomást, hanem beküldte a régebbi ügyeink aktáját...


5 ügyünk volt 2018-19-ben, egyben Ő volt gyanúsítva, feltételezem azt nem küldte be...


2 ügyben pénzbírságot kaptam, 2-ben felmentés lett a vége...


Most ott tart a dolog, hogy a nyomozó atnézi az aktákat és utána lesz tanúkihallgatás...


Ebből mit akar kihozni a nyomozó illetve a gyanúsított??



2021. ápr. 4. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem kéne másokat zaklatnid és fenyegetned
2021. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ugyan, menjèl már!
2021. ápr. 4. 14:26
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ápolók megint felügyelet nélkül hagyták Levikét.
2021. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Levike, Ő tegnap megmondta, hogy nem közösködik velem ... :/
2021. ápr. 4. 14:50
 5/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok levike
2021. ápr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Amúgy Levike vagyon elleni cselekmènyeket követett el, azt is piti, amatőr módon, ha èn csinálnèk ilyesmit, sose buknèk le...


Nekem a cigányokkal erőszakos cselekedeteink vtak, volt mikor velem hadakoztak, volt mikor egymással (èn utóbbit csak belharcnak hívom)


Esetemben, ha tehetnèk, a cigányok engem eltennènek láb alól, azèrt ez egy kicsit komolyabb dolog mint amiket Levike elkövetettt.....

2021. ápr. 4. 15:01
 7/15 anonim ***** válasza:
Azt mondta az ügyvédet, hogy a Debreceni rendőrkapitányságon azt hiszem téma vagyok meg minden, hogy figyelnek meg sokat foglalkoznak velem, közbe nagyívbe lesz@rnak, nem én vagyok ott a téma, csak egy ujjhegynyi vagyok ott.
2021. ápr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Levike, Te a szegedi, csabai meg debreceni rendőrsègen is tèma vagy, megfigyeltetnek drónokkal meg ős műholdakkal is...
2021. ápr. 4. 15:23
 9/15 anonim ***** válasza:

Békéscsabán csak egy ügyem van, 2018-ban megtámadott egy hapsi, én meg lefújtam gázspray-vel. Oszt kihívás a rendőrséget, közbe kitaláltak, hogy bentről pénz tűnt el, így,garázdaság, lopás miatt bevették, fogakra tettek, másnap engedték el, mert nem odavalósi vagyok és nem végeztek mindennel, és, hogy másnap is még ki tudjanak hallgatni, biztosították a jelenlétét másnapig.


2018.12.07-én este történt az eset.


Írd be Google-be, hogy "Gázspray-vel támadott és pénzt is lopott Békéscsabán". Ezt így. És, ha kidob egy 2018.12.08. hírben, akkor az én vagyok.


Viszont 2019.nyarán ezt rablás minősítette az ügyészség át.

2021. ápr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elnézést. Nem "bevették fogakra", hanem beittek fogdára. Így akartam írni.
2021. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!