Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Telefonon megmondja a rendőrsé...

Telefonon megmondja a rendőrség, hogy milyen ügyről van szó?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet, hogy be kell mennem tanuként kihallgatásra a rendőrségre. A probléma az, hogy fogalmam sincs, milyen üggyel kapcsolatban. Még tavaly nyáron tettem egy feljelentést, de ez biztosan nem azzal kapcsolatos, mert más az ügy száma, és azt a nyomozást már felfüggesztették. Ráadásul fél éve nem is abban a városban élek, ahol hívnak a rendőrségre. Ha felhívom a rendőrkapitányságot akkor telefonon az ügyszám alapján kaphatok tájékoztatást, hogy milyen ügy ez, vagy csak ott fog kiderülni?
2021. márc. 30. 19:58
1 2
 11/14 Fsms ***** válasza:

Kérdező 2# ez egy szokásos szöveg, automatikusan beleteszik minden idézésbe.

Ha tartasz tőle vihetsz magaddal ügyvédet a tanú kihallgatásra, jogilag lehetséges.

2021. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.

Én kérdeztem az első 5 számot.

Keszthelyi Rendőrkapitányság??

2021. márc. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen
2021. márc. 31. 05:37
 14/14 A kérdező kommentje:
Na megvolt a kihallgatás. Egy ismerősöm válófélben van es elég gyakoriak a balhék náluk, ezzel kapcsolatban hívtak be. Bár személyesen nem voltam jelen tettlegességnél, de azért megkérdezték miket láttam
2021. ápr. 10. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!