Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Telefonon megmondja a rendőrsé...

Telefonon megmondja a rendőrség, hogy milyen ügyről van szó?

Figyelt kérdés
Kaptam egy levelet, hogy be kell mennem tanuként kihallgatásra a rendőrségre. A probléma az, hogy fogalmam sincs, milyen üggyel kapcsolatban. Még tavaly nyáron tettem egy feljelentést, de ez biztosan nem azzal kapcsolatos, mert más az ügy száma, és azt a nyomozást már felfüggesztették. Ráadásul fél éve nem is abban a városban élek, ahol hívnak a rendőrségre. Ha felhívom a rendőrkapitányságot akkor telefonon az ügyszám alapján kaphatok tájékoztatást, hogy milyen ügy ez, vagy csak ott fog kiderülni?
2021. márc. 30. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnak telefonon semmilyen infót.

Másrészt meg úgyis el kell menned, ott garantáltan megmondják, neked meg tanuként azt kell elmesélni, amit láttál/hallottál

2021. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Csak az a furcsa, hogy szerepel a levelben, hogy minden iratot hozzak magammal ami az üggyel kapcsolatos. Hát semmi irat sincs mert azt sem tudom mi ez :D. Ráadásul az ügyszám több százzal nagyobb, mint a korábbi feljelentésem száma, ami azt jelenti, hogy jóval későbbi ügy, és en meg a másik ügy után egy hónappal már nem is ott laktam, és azota is csak pár napot voltam ott. Szoval kivancsi leszek mi ez :D
2021. márc. 30. 20:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Na , majd a végeredményt azért kiírhatnád ide , érdekelne egy ilyen fura cuccos végeredménye.
2021. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az első öt számjegy az ügyszámnak?

Nem a főszám kell, mert az privát, az első öt mi?

Azt írhatod, mert az minden azon a rendőrségen lévő ügyben az.

2021. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
20040
2021. márc. 30. 20:17
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szám megyezik a két ügy eetében?
2021. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, de az utána lévő számnál a másik majdnem 2x annyi, ebből arra következtetek, hogy ha az nyáron volt ügy akkor ez jóval későbbi lehet
2021. márc. 30. 20:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert akkor nem kizárt, hogy a lezárt ügyet újra felelevenítették, és azért kapottúj számot.
2021. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót. Azt az ügyet lezárták mert nem találták meg az elkövetőt, de ezek szerint akár lehet az is.


A másik amire gondoltam: ha valami ismerősöm követett el valamit, és én ott nem voltam jelen személyesen, akkor lehet, hogy esetleg ilyen üggyel kapcsolatban keresnek, hogy tudok-e valamit mondani az illetőről?

2021. márc. 30. 20:35
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem voltál a helyszinen , akkor nem hívnának tanúként. Szerintem akkor inkább információkért hívnának be.
2021. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!