Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség, akit figyel,...

A rendőrség, akit figyel, hogy hol a telefonja, azt méterre pontosan be tudja határolni vagy csak, higy a környéken van az érintett?

Figyelt kérdés

A héten kiszálltak a nyomozók oda ahol vagyok, beszéltünk, majd elköszöntünk.


Tegnapelőtt meg bevallotta a nyomozó, hogy igen figyelnek.

Bezzeg, amikor direkt odaállok egy edzőteremhez, hogy letesztelem jönnek-e akkor nem jönnek. Vagy tudja a csuda, lehet messziről figyelnek és, ha csinálok valsmit, akkor lekapcsolnak, ha nem akkor nem.

Lehet várják, hogy valahová bemenjek és mikor kijövök, leellenörzik, hogy tűnt-e el valami bentről, ha igen és én voltam, akkor elfoghassanak.

Ez nekik nem fog összejönni, mert múlthét péntek óta nem csinálok bűnt, megfogadtam, tartom is a szavam, mert ha igen, akkor rosz helyre kerülök.

Tartom is a szavam.


Viszont zavaró, ha ezután is figyelni fognak. Félre ne értsétek, nem azért zavar, mert bűnt akarok elkövetni és nem tudok, mert nem is fogok megfogadtam, betertom, hanem azért zavar, mert ha csak állok egy parkba vagy akárhol jövök megyek és, ha megint odajönnek, azt fogom érezni, hogy s mindennapi életvitelembe beleszólnak, nem hagynak. De szerintem ezzel az emberek 90%-a egyetért, hogy zavarná ha figyelnék, mert közbe nem is skar bűnt elkövetni.


Ezért kérdezem, hogy méterre pontosan be tudják határolni a figyelt személyt, vagy csak, hogy a környèken van és megkeresik?



2021. márc. 13. 21:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Multkor is ezt mondtad. Erre iskolás lányok aprópénzét vitted el. Ez még a gázsprays rablásodnál is gyászabb menet volt erkölcsileg, de itt legalább nem fújtál le senkit.
2021. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hívd már randira ezt a nyomozót, annyira megvan köztetek a kémia!


Ez az egész kezd egy love sztori lenni. A kleptomániás, önmagát a világban nem találó srác és a nyomozó, aki sose kapja el igazán, mindig csak "vigyáz rá" és bízik a srác valódi jóságában.💙🖤

2021. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Most te a sátras ügy nyomozójáról beszélsz?

Azt egy 24 éves nyomozölány kapta meg.

Voltam bent a rendőrségen, beszéltem is vele, de annyira szűkszavú, kis muja vagy, hogy mondjam.

2021. márc. 14. 13:23
 14/18 anonim ***** válasza:
Muja az persze. Nagyon jól tudja hogy folyamatosan zaklatod a rendőröket levike. Senki nem szeretne veled beszélgetni. Én a telefont sem venném fel neked.
2021. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Ügyészasszony!


Én, ha valakivel elkezdek beszélgetni, pár szó, mondat után belövöm a karakterét.


Nem zaklatom a rendőrséget, csak telefonon szoktam hívni, ha kérdésem van.

Mondtam már azt is, hogy nemsoká indulok be hozzájuk és beviszek egy papírt, erre a nyomozó azt mondta, hogy "Csak ezért most ne jöjjön be".


De, ha logikusan nézzük, akkor nem postán küldöm el, mett az pénzbe kerűl, hanem beviszem és az ingyenes.


Ez nem zaklatás.


A zaklatás tudod te mi.

Btk.222

2021. márc. 14. 14:07
 16/18 anonim ***** válasza:

"Én, ha valakivel elkezdek beszélgetni, pár szó, mondat után belövöm a karakterét."


Ilyen képességekkel nem is értem, miért nem adnak neked vizsgálói feladatokat a kapitányságon.

Elvesznek az utcán az ilyen tehetségek! Hihetetlen.

2021. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem szűr le ez a levike. Azt látja csupána mit szeretnének hogy lásson.
2021. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Az okosságom miatt nem rendőr vizsgáló lennék, hanem ügyvéd.


Az ügyvédek is ránéznek valakire, levágják, hogy hazudik-e vagy nem.


Haverom ügyvéd.

2021. márc. 14. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!