Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség, akit figyel,...

A rendőrség, akit figyel, hogy hol a telefonja, azt méterre pontosan be tudja határolni vagy csak, higy a környéken van az érintett?

Figyelt kérdés

A héten kiszálltak a nyomozók oda ahol vagyok, beszéltünk, majd elköszöntünk.


Tegnapelőtt meg bevallotta a nyomozó, hogy igen figyelnek.

Bezzeg, amikor direkt odaállok egy edzőteremhez, hogy letesztelem jönnek-e akkor nem jönnek. Vagy tudja a csuda, lehet messziről figyelnek és, ha csinálok valsmit, akkor lekapcsolnak, ha nem akkor nem.

Lehet várják, hogy valahová bemenjek és mikor kijövök, leellenörzik, hogy tűnt-e el valami bentről, ha igen és én voltam, akkor elfoghassanak.

Ez nekik nem fog összejönni, mert múlthét péntek óta nem csinálok bűnt, megfogadtam, tartom is a szavam, mert ha igen, akkor rosz helyre kerülök.

Tartom is a szavam.


Viszont zavaró, ha ezután is figyelni fognak. Félre ne értsétek, nem azért zavar, mert bűnt akarok elkövetni és nem tudok, mert nem is fogok megfogadtam, betertom, hanem azért zavar, mert ha csak állok egy parkba vagy akárhol jövök megyek és, ha megint odajönnek, azt fogom érezni, hogy s mindennapi életvitelembe beleszólnak, nem hagynak. De szerintem ezzel az emberek 90%-a egyetért, hogy zavarná ha figyelnék, mert közbe nem is skar bűnt elkövetni.


Ezért kérdezem, hogy méterre pontosan be tudják határolni a figyelt személyt, vagy csak, hogy a környèken van és megkeresik?



2021. márc. 13. 21:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi Levike, igen.
2021. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Levike, átállítottad a telefonodat, hogy ne tudjanak követni. Már nem emlékszel?
2021. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
👍...
2021. márc. 13. 21:29
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem levike dehogyis méterre pontosan. Centire!
2021. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem állítottam át a telefonomat.
2021. márc. 13. 21:58
 6/18 anonim ***** válasza:

Most mozog a telefonod, vagy nem?

Múltkor letetted az asztalra, most meg magaddal viszed?

2021. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, akit megfigyelnek, annak "bevallja" a nyomozó, hogy figyelik. Nagyon életszerű.
2021. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Vigyázz levike,elvisz a police.
2021. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Már a BKV futár is kb. méterre pontosan meg tudja mondani, hogy hol halad a busz amin ülsz vagy merre jár amire vársz.

Na ha a BKV össze tudta ezt hozni, aki mint tudjuk az utasok véleményét/kényelmét óriási becsben tartja(...) akkor kétlem hogy a rendőröknek ne sikerülne, főleg hogy az életük vagy egy akció sikere múlhat ezen.

2021. márc. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#7


Szerintem is.


Most gondold el, ha egy olyan embert figyelnek meg, aki tényleg továbbra is bűncselekményt akar elkövetni, és ha a tudomására juttatják, elmondják neki, hogy figyelik, akkor azzal nagy hibát követtek el a nyomozók, azt teljesen elcseszték.


Ezért nem értem.


Vagy szerintem tudja a nyomozó, hogy nem fogok többet ilyet tenni, megbízik bennem és nekem viszont azért mondta el. Vagy azért, hogy tudjam, hogy figyelve vagyok és nem kéne ilyet csinálni máskor, mármint bűnt elkövetni.


De én nem is fogok többet.

2021. márc. 13. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!