Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Melyik országban a legkevésbé...

Melyik országban a legkevésbé erőszakos a rendőrség?

Figyelt kérdés
Ugye Magyarországon elég rossz a helyzet ilyen téren de annyira talán nem mint az USA-ban. Franciaország és Spanyolország pedig Nyugat-Európai országok de elég durvák voltak a rendőrök a tüntetéseken Franciában a sárgamellényeseknél Spanyolországban pedig a katalánoknál. Ugyanakkor a tüntetések is elég erősek és durvák voltak. Franciaországban most a Covid alatt is vannak tüntetések de az USA-ban méh nagyobbak voltak.

2021. márc. 9. 17:11
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
20-as Kifejtenéd?
2021. márc. 9. 18:24
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Mit?
2021. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
18 Karácsonykor hasítottam árféle Spanyolból. Az Irún utáni első fizukapunál állítottak meg. Megkértek hogy nyomjak kürtöt ritmusra, közben elskandálták hogy Macron takarodj. Majd jöttek a mademoisellek a zászlóval, körbesétáltak oszt cső. Nesze, ki van fejtve.
2021. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Feheroroszorszagban olyanok a rendorok mint a vaj :DDD
2021. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

25+


Mint a Jakk-vaj :)))

2021. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
24-es ezt meg pláne nem értem.
2021. márc. 9. 18:47
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Ember hol élsz te? A magyar rendőr szerinted erőszakos? Még azt is ellenőrzik mostanában, hogy mikor finganak. Nézzél már meg videókat a tüntetésekről, ahol szidják meg van ahol le is köpik, de semmit nem tesz. Te nagyon le vagy maradva egy pár évvel.

Mielőtt előadnád nekem a majdénaztjobbantudom stilust, hidd el nekem képben vagyok. Ha kérdezel valamit és nem tudod elviselni a választ akkor ne kérdezz xd

2021. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Itthon ha igazoltatnak egy rendőrnek eszébe se jut fegyvert rántani, USA-ba ehhez képest, ha csak a tárcádhoz nyúlsz vagy a kesztyűtartóba már indok lehet arra hogy a rendőr kételkedjen benned, ha szoktál nézni moto-vlog videókat, konkrétan minden mozdulatát hangosan elmondja a motoros hogy tudja a rendőr mit fog csinálni.

Franciaországban és Spanyolországban a rendőrséget Magyarország és USA közé tudnám elhelyezni ha be kellene sorolnom erőszakosságban, ott komolyan fellépnek a rendőrök olyan tüntetéseknél ahol bármilyen formában eltérnek az előre megbeszéltektől, illetve ha a csőcselék randalírozni kezd, rongálni.

Magyarországon ezekkel szemben a rendőrség és a lakosság sem kér ebből a viselkedésből, elvégre senki sem akar egy a 2006-hoz hasonló tüntetés sorozatról hallani vagy ami 2-3 éve volt szánkó gyújtogatásról karácsony környékén parlamentnél. Ilyenek ellen szép hogy a rendőrségnek is komolyabban be kell avatkozni, elvégre ki más tudná kordában tartani a gyökereket?

A magyar rendőr is magyar állampolgár és ezzel tisztában vannak, nem szoktak visszaélések történni abból kifolyólag hogy hatóságnál dolgozik az illető, szerintem itthon még megvan az a kulturált viselkedés, avagy kölcsönös tisztelet ami a mostani neoliberál rendszerekből kezd kiveszni.

2021. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
29-es Na de az itteni tüntetések enyhébbek is voltak mint a Spanyol vagy Francia tüntetések. Ezen kívül nem csak a tüntetésekre gondoltam hanem az átlagra is. Például ha valaki már elvan fogva és gyalázza meg fenyegeti a rendőr családját mekkora esélyel bántalmazzák? Franciaországban és Spanyolországban az átlag embereknél is sokkal ritkább és sokkal kirívóbb eset szóbeli erőszakra fizikai erőszakkal reagálni.
2021. márc. 9. 19:50
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Így van, idehaza. Ez alól van egy kivétel, ami nyilván erősíti a szabályt, nevetesen 2006. október 23, amikor is azonosító nélküli rendőrök szétverték a békés tüntetőket...ugye Fletó?!!!
2021. márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!