Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Melyik országban a legkevésbé...

Melyik országban a legkevésbé erőszakos a rendőrség?

Figyelt kérdés
Ugye Magyarországon elég rossz a helyzet ilyen téren de annyira talán nem mint az USA-ban. Franciaország és Spanyolország pedig Nyugat-Európai országok de elég durvák voltak a rendőrök a tüntetéseken Franciában a sárgamellényeseknél Spanyolországban pedig a katalánoknál. Ugyanakkor a tüntetések is elég erősek és durvák voltak. Franciaországban most a Covid alatt is vannak tüntetések de az USA-ban méh nagyobbak voltak.

2021. márc. 9. 17:11
A kérdező szavazást indított:
USA
Spanyolország
Franciaország
Magyarország
52 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ezekkel együtt is Spanyolország. Tudom most durva dolgok folynak ott és a katalán népszavazáskor is voltak problémák, de a többinél még így is jobb.
2021. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%

Mi alapján tájékozódsz?

Mi alapján ítélsz meg intézkedéseket ? Honnan tudod adott intézkedés teljes egészének hátterét? (mert ugye abból jön le mi arányos mi nem)

Gondolom egyiknél sem voltál ott, pláne nem mindnél, így csak egy laikus olvasó vagy a fotelből.

2021. márc. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
1-es Na és Franciaország? Tudom az USA-ban lehet a legorsszabb a helyzet de Magyarországon sem valami jó Spanyolországban meg Franciaországban sem túl jó a helyzet úgy tudom de mégis csak Nyugat-Euróapi országok.
2021. márc. 9. 17:23
 4/34 A kérdező kommentje:
Miféle szavazások ezek? Igazából Spanyolország vagy Franciaország közt kellene választani mert bármilyen rossz is a helyzet ezekben az országokban még mindig jobb mint Magyarországon vagy az USA-ban. Magyarországot meg az USA-t leginkább csak azért írtam be hogy ezekről is legyen szó a válaszokban.
2021. márc. 9. 17:29
 5/34 anonim ***** válasza:
89%
Az igazság te fotelharcos. Veled ellentétben mi normális emberem vagyunk, és tisztában vagyunk a világgal. Kezeltesd magad
2021. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
84%
A magyar rendőrség egyébként nem erőszakos csak néha szemét a büntetésekkel, de közelébe sincs a többinek ahol kb éles fegyverekkel lőnek a polgárokra tüntetéseken pl az USA-ba, vagy kezét lábát eltörik a tüntetőknek.
2021. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
98%
Milyen alapon tartod a magyar rendőrséget erőszakosnak? Tudsz erre példát mondani? Mondjuk 15 évesnél frissebbet.
2021. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
6-os az USA-nak talán nincs De Franciaországnál vagy Spanyolországnál nagy esélyel rosszabb. Na meg itt is volt 2006. Aztán 2018-ban is kikerült az a Mohácsi Márkos hangfelvétel.
2021. márc. 9. 17:36
 9/34 anonim ***** válasza:
95%
Izland
2021. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Alapvetően itt nyíltan kamerák előtt megfenyegettek valakit a rendőrök például Tomcat videójában hogy ha mégegyszer tiszteletlen lesz a rendőrrel pofán vágja. Ezen kívül is lehet olyanokat hallani hogy egy rendőr megüt valakit vagy gyereket bántalmaz. Franciaországban és Spanyolországban durvák voltak a tüntetéseken de azért azt nem hinném hogy az átlag olyan szinten szörnyű lehetne mint itt.
2021. márc. 9. 17:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!