Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az hogyan lehet, hogy valaki...

Az hogyan lehet, hogy valaki kb. már a 400. instát csinálja, ahol egy több lányt zaklat, kipakolja a képeit és megszüntette a rendőrség?

Figyelt kérdés
Engem meg egy becsületsértés és email miatt elővettek, illetve lefoglalták a cuccaimat és házkutatást tartottak. Aztán nem fenyegettem, vagy ilyesmi, vagy zaklattam volna, meg nem pakoltam ki a képeit hónapokon keresztül...
2021. febr. 8. 15:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*egy vagy több lányt
2021. febr. 8. 15:14
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy nem tilos 400 instát csinálni és egyet sem kötelező. Nekem sincs.
2021. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

A magyar rendőrség nem rendőrség, hanem debil gyerekek, akik rendőrségeset játszanak. Teljesen kiszámíthatatlanul cselekednek bármilyen helyzetben. Aztán persze pityognak a tévében, hogy "mé' önbíráskodnak az emberek?"


Az a történet megvan, amikor a Blahán egy szexuális erőszakért többször is leültetett csöves (azaz egy szatír) megtámadott egy lányt és a barátját, a fiút leütötte, a lányt meg elkezdte taperolni? Na, ebből mit hozott ki a VIII. kerületi rendőrség: természetesen csoportos garázdaság, hiszen hárman voltak, és valamennyien részt vettek benne. A lányt hozták ki főbűnösnek azzal az ürüggyel, hogy meglökte a csövest, tehát verekedett. Nyolc órán át vallatták, előzetessel fenyegették, ilyenekkel oltogatták, hogy búcsúzzon el szépen az életétől, mert megy a börtönbe, ez nagyon súlyos bűncselekmény, priusza lesz, stb. A bűnözőt természetesen azonnal elengedték.


Nem mese, benne volt a HVG-ben, és a Tolvajkergetők is írtak róla annak idején. Csak azért nem terjesztették elő a lány előzetes letartóztatását, mert az apja bement kiverni a balhét, és vitt magával egy elég profi ügyvédet.


Hány ilyen van... Ezek után ne csodálkozz, ha téged nyugodtan lehet zaklatni.

2021. febr. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te olyat írtál, ami súlyosabb. Mit írtál?
2021. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megcsalja a feleségét..
2021. febr. 8. 15:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Jajj de szeretem a fotelhuszárokat.

De a zaklatós lányt is termeszetesen

2021. febr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Téged nem takarítanak el már innen?
2021. febr. 8. 16:02
 8/12 A kérdező kommentje:

#3 Neki legalább mellé álltak a szülei. Igen, ez van, nem csinálhatsz semmit, nem küldheted el a francba, mert még ő jelent fel "rágalmazásért, meg becsületsértésért". Ha meg visszavágsz, vagy írsz a nejének, mint én, akkor is még téged jelentenek fel. Ha meg meg is említed, mit csinált, akkor meg "hamis váddal és börtönnel fenyegetett"


Anno egyébként engem is követett egy próbaidős szatír egy parkban, 2018-ban, csak lemerült a telefonom. Azért nem jelentettem be, mert a szüleim kinyírtak volna, ha be kell mennem nem tudom hányszor tanúskodni. Az az érdekes, hogy ott volt nem tudom mennyi nyugdíjas, egy sem csinált semmit.

2021. febr. 8. 17:09
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as bemutatja: a magyar társadalom tökéletes keresztmetszete. Beszari prolik mindenhol, tőlük ott ölhetnek le valakit, akkor sem segítenek, és ha bajban vagy, a szüleid nem segítenek, hanem tombolnak, amiért zavarod szent kényelmüket. Mindenhol ez van. De hát ilyen egy megfélemlített társadalom.
2021. febr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Beszari. Ha szólni mersz, megírod, feljelent becsületsértésért, rágalmazásért. Ha elkapatod, feljelent testi sértésért, garázdaságért... Ha meg feljelentenéd, mivel letagadhat mindent, hamis vád, amivel börtönbe is mehetsz. Ja és ha csak megemlíted, tehát nem feljelented, akkor is ezzel fenyegethet.


A szüleimről, mondjuk ne beszéljünk. Azok engem csinálnak ki, ha zaklat valaki...

2021. febr. 8. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!