Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megszűntetheti a rendőrség az...

Megszűntetheti a rendőrség az ügyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Talált tárgyat adtam el valakinek a rendorseg elvette tole es visszaadta annak aki elhagyta, a penzt amit kaptam a talált tárgyért visszaadtam. Az értéke 50 ezer alatti, buntetlen eloeletem van. A rendorseg lezarhatja az ugyet igy hogy kárt amit okzam megteritettem vagy ezzel is birosagra kell majd menni? Azert kerdezem mert elvileg ez csak szabalysertes. Koszi elore is az ertelmes valaszokat



2019. dec. 19. 19:48
 1/5 Winni Spinzo ***** válasza:
100%
A fidesz ügyeit?
2019. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gsmes sztori
2019. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát elvileg már ott hibáztál, hogy a talált tárgyat eltulajdonítottad. Hogy eztán eladtad, az csak fokozza még akkor is, ha utána a kárt megtérítetted "kényszerből" (mivel felderítették az ügyet).
2019. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem volt egyértelmű a kérdés, vagy nem tudom.


Szabálysértési ügyet lezárhat a rendőrség, vagy mindenképp bírósági ügy lesz belőle?

2019. dec. 19. 21:51
 5/5 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Mindenkép bíróság lesz belőle.

Van egy olyan kategória hogy "üldözendő" bűncselekmény, itt elvileg a rendőrségnek nincs mérlegelési jogköre.

2019. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!