Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrség telefon alapján...

Rendőrség telefon alapján követ valakit, ilyen létezik?

Figyelt kérdés
Ismerősömmel ezt csinálták állítólag.
2021. febr. 4. 13:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

10-es! Mert honnan lehet tudni, hogy a 6-os Levike válaszoló volt?

Már nekem is feltűnt ez a sok levikézés.

2021. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Egy többször bűntetett rabló! Most is több ügye van. Itt meg "ügyvéd"-nek, "ügyvédsrác"-nak adja ki magát... Meg így ír alá... Februárban azt állította, beiratkozott levelezőn jogra, ahol nem is indult képzés. Azóta már ügyvéd szakvizsgát is tett. Elmondása szeeint végiglopta már Debrecent, Békéscsabát, de Hajdúszoboszlót is, legutóbb valami sátorból rabolt...
2021. febr. 6. 13:22
 13/30 anonim ***** válasza:

Mert rendszeresen ügyvédnek adja ki magát.

Közben bíróság előtt áll rablásért.

Azt hiszi hogy attól hogy átment egykét kihallgatáson, igazsagugyi elmeorvosi vizsgalaton meg targyalasi napon, és nem tett sose vallomást ettól olyan okos lett hogy ügyvédként itt oktatja azokat akik esetleg el is hiszik.

2021. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Ja igen, a jogi egyetemmel ugy bukott meg hogy az osztatlan képzés, így kereszfélévben nem indul és sosem indult :D
2021. febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Azt már olvastam, hogy rabolt, de akkor miért nincs dutyiban? Tőlünk nem messze egy trafikot akartak kirabolni, de nem sikerűlt, azóta is előzetesben van ez kb. egy hónapja. Ilyen az igazságszolgáltatás?
2021. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Elvileg én nem ismerem annyira, nem tett beismerő vallomást és azért rablás, mert lopás közben szembefújta gázspravel az egyik tanút. Ez azért kisebb.


Én egyébként augisztusban olvastam, hogy egy nyíregyi faluban egy unoka kitépte a nagymamája kezéből az ötszázast, mert nem akart neki adni. A vénasszony másnap feljelentette rablásért és előzetesben van. Mondjuk ez azért durva.

2021. febr. 6. 13:35
 17/30 anonim ***** válasza:
Mert nem rablásnak indult, csak egy lopásnak meg később a garibak. A későbbi vallomások, esetleg szembesítések után meg átminősült rablássá.
2021. febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Igen. Barátom bátyja rendőr, mondta már, hogy ha nem sikerűl egy rablás, csak megkísérli valaki, azt is elviszik és a rablókat kivétel nélkűl előzetesbe teszik, ki se engedik. Azért furcsa, hogy Levike nincs előzetesben.
2021. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Egyébként Levike valóban ilyen bűnöző?

Arra gondoltam, hogy csak egy unatkozó ember és soha nem járt még a rendőrségen, bíróságon mind mind kamu amiket előad.

2021. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem tartóztatták le mikor rablássá változtatták?

Ha soha nem kerűlt a hatóságokkal összetűzésbe, akkor honnan tudja, hogy hogy néz ki egy cellainfó? Mert, ha a 6-os nem ügyvéd, hanem ez a Levike, akkor, ha kamu, nem tudhatja, hogy néz ki.

2021. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!