Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrség telefon alapján...

Rendőrség telefon alapján követ valakit, ilyen létezik?

Figyelt kérdés
Ismerősömmel ezt csinálták állítólag.
2021. febr. 4. 13:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Igen!
2021. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Miért ne létezne? Persze, hogy van ilyen. Abból, hogy a telefon melyik mobiltoronyhoz csatlakozik, tudják, merre van. Talán még háromszögelni is lehet három toronnyal, hogy pontosan meghatározzák a helyét.
2021. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Elvileg internet alapján is, vqgy nem tudom, de mondjuk tudtak merre van a városban pontosan valós időben. Ez azért ijesztő. Egyébként nem csinlát semmit, ezt meg is momdták neki utólag.
2021. febr. 4. 13:41
 4/30 anonim ***** válasza:
69%
Cellainformáció alapján a mobil helyzete meghatározható adott időpont vonatkozásában.Ez alibit igazolhat vagy megdönthet
2021. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Ezt eddig is tudtam. Hanem, hogy így figyelnek meg valakit, vagy követnek, hogy telefon alapján merre jár éppen.
2021. febr. 4. 13:51
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

2018 nyara óta még megalapozott gyanú sem kell, csak elég, hogy ha valaki szóba hozható a bűncselekmény elkövetésével és bírói engedélyel (leplezett eszköz) követhetik.


Az más, hogy telefonhívás, internet adatok alapján egy megalapozott gyanús személynek lekérik a cellainformációját.


Nyomozati anyagban benne van, hogy mikor hol csatlakozott melyik város tornyához. Ott van egymàs alatt.


Nekem karnyújtásnyira van egy bűnügyi aktám kilapoznám, ott van a cellainfó. Előtte van egy leirat, hogy miért milyen bűncselekményben kérik ki, milyen telefonszáma alapján, van egy ügyészi engedély és aláírás. Aztán ott vsn felsorolva egymás alatt. Be tudnám szkennelni neked, hogy néz ki egy cellainfó lekérdezés, de nem teszem, mert több szempontból szabályszegő és privát.


Ha elkövetnél egy bűncselekményt, meggyanúsítanának, a nyomozás végén kérnéd a nyomozati anyag egy példányát, ha lekérték a cellainfót, akkor a nyomozati anyagba benne lenne, látnád.


Egy ügyvéd.

2021. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Akinek van mobilinternete, és telójában GPS, az ne csodálkozzon.
2021. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#6 Te ugye nem Levike vagy?


#7 Aztán mit tudsz tenni, én is légyszívesebben kidobnám ezt a szart.... Sokkal könnyebb lenne az életünk.


Egyébként nem gyanúsították meg semmivel, mert hiába figyelték meg, követték, egy papírzsepi eldobást sem tudtak rákenni. Tiszta volt, mint a patyolat...


Ezt is tudom, hogy 2018 bárkivel megcsinálhatják. Erről bezzeg nem beszélt senki itthon. Ez kb. kommunizmus...


Nem csak cellainformáció, hanem valós időben kb. méterre pontosan tudják hol vagy. Ez remélem hasznos bárkinek és te még csak nem is tudsz róla....

2021. febr. 4. 14:42
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
2020-ban térképeket csináltak a karantén alatt a google-nél, pontosan letudták követni, hova jártak el az emberek karantén alatt, mikor kezdtek el újra mozogni, stb. Minden egyes embert pontosan tudnak, mikor, hol, merre járt, földrajzi pontossággal. A rendőrség is ha nagyon akarja, megkapja ezeket az infókat.
2021. febr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

De, a #6 os levike.

Örülök hogy màr ti is megismeritek.

2021. febr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!