Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mire számíthat a csaj?

Mire számíthat a csaj?

Figyelt kérdés

Volt egy lány barátom pár ève, össze balhèztunk, volt több ügyünk...


A hèten megfenyegett a Facebookon, 6 db üzenetet küldött, gyorsan be is kocogtam a rendőrsègre feljelenteni...


Kihalgattak tanúkènt, magánindítványom meg van, mire számíthat?



2021. jan. 29. 17:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10, mert vszínű nem fogja beismerni ès èrdekelne, hogyan tudja a rendőrsèg kideríteni?
2021. jan. 31. 13:02
 12/14 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. És a felfüggesztettel te mit érsz el? Semmit. Plussz mivel nem volt tetlegesség így még a felfügg is bajosan valosulna meg. Nem fognak tőle semmit lefoglalni. Mivel az elkövetés eszköze nem ismert, így senki nem fog lefoglalni semmit ebbe biztos lehet. Írhatta azokat az üzeneteket kis pista telefonjáról is. Ha bevallja megnézik mint bizonyíték de te is jól tudod erre vajnyi kevés az esély.
2021. jan. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Felfüggesztett biztos nem kap, kevered a próbára bocsájtással...


Kérdésedre a válasz, hogy annyit, hogy ez a dolog évek óta zajlik közöttünk, fegyveres konfliktus is volt a családjukban, engem többször megakartak verni, van okom az aggodalomra, de mivel most ez is a rendőrség hatáskörébe került, talán lenyugszanak...

2021. febr. 1. 13:08
 14/14 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Ha nem hiszel nekem es ugy erzed tudod, hogy megy minek teszel fel kerdest? Konyorgom ebbe dolgozom nap mint nap. Csak tudom, hogy megy..
2021. febr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!