Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök honnan szúrják ki,...

Rendőrök honnan szúrják ki, hogy kit vezet pl. jogosítvány nélkül?

Figyelt kérdés
10 éve vezetek, eddig 2x igazoltattak. Erre meg napi szinten hallom, hogy itt a környéken jogsi nélkül, eltiltás alatt, ittasan, stb vezetőt fogtak. Vagy rendszámra utaznak alapból?

2021. jan. 5. 15:59
 1/8 A kérdező kommentje:
*ki vezet.
2021. jan. 5. 15:59
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

A rendszámból nem látszik, hogy kinek nincs jogsija. Bár aki jogosítvány nélkül vezet ott gyakori, hogy más turpisság is van (kivont autó, nincs műszaki, lejárt biztosítás, stb...) Az ilyen kocsikat meg megállítják és akkor kiderül, hogy nem volt jogsi sem...


Na meg aki jogsi nélkül vezet az gyakrabban szabálytalankodik / balesetezik sajnos.

2021. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ááá, egyszerű ez: akinél minden rendben van, az nyilván nem hír.


Logikus, hogy az van a hírekben,akinél valamilyen kihágás adódik (persze, ezt politikai áramlatja is válogatja, kit szellőztetnek meg és kit nem)

2021. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nemtom de elég szarul csinálják. Én két éven át mindig a rendőrség elé parkoltam le a motort, mert ott nem bántják és mentem át a szemközti kocsmába italozni. Két év után jutott eszükbe, hogy szondáztassuk már meg a parasztot. És ez egy valóban megtörtént eset.
2021. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Ja azt elfelejtettem, két év után is besúgás alapján. Mert egy másik valakit cseszegettek egy bizonyos helyen és az adta nekik a fülest. Egyik haverom ott jelen volt és hallotta. Tehát maguktól még két év után se jöttek volna oda. :D
2021. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

A jogosítvány nélküliek általában akkor buknak le amikor csattannak egyet, vagy szabálytalankodáson, gyorshajtáson kapják őket...

Nem amikor csak úgy simán kocsikáznak. A NER kedvence, m ricsi sem szabálykövetés közben szokott lebukni.

Csodálkozom hogy A keresztapa, még nem adta utasításba, a rend őreinek, hogyha meglátják azt a faszit akkor nézzenek el másfelé.

2021. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Én lassan húsz éve vezetek hol kocsit, hol motort jogsi nélkül, és még SOHA nem igazoltattak.


Erről ennyit.

2021. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Legyen meg mindene a kocsinak, közlekedj normálisan és akkor nem bsznak meg én is jogsi nélkül vezetek XD
2021. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!