Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrnő miért igazoltatott...

A rendőrnő miért igazoltatott le engem?

Figyelt kérdés

Jan.1-jén este űlök Karcagon a vasútállomáson, vártam a vonatomat, mentem haza Debrecenbe. Egyszer odajött egy fialal fiú és kérdezte, hogy ami Kisúj felé megy vonat 22.22-kor, az nem megy, feleltem, az ma nem közlekedik, erre azt mondta busz sem megy, és mondta, hogy nincs egy forintja se. Mondtam pénzzel nem tudok segíteni. Azt mondta, hogy hívjam a rendőrséget ki, hogy vigyék el Kisújra a gyermekotthonba. Mondtam, hogy a rendőrség nem igen fog elvinni, nem taxi, de kérte, hogy hívjam ki.


Felhívtam a segélyhívót, aztán elmondtam mi a hekyzet, kapcsolta a Karcag rk-t és mondta egy úr, hogy maradjunk ott, kijönnek, hazaviszik Kisújra a gyerekotthonba. 15 éves volt de C.származású.


Kijött egy rendőrnő és egy katona és leigazoltatott előszőr engem msjd a gyereket és mondta, hogy ismeri a gyereket. Beviszik a rendőrségre és biztonsági intézkedés keretébe visdzaviszik Kisújra a gyerekotthonba.

Nekem pedig mondta a rendőrnò, hogy köszönik a bejelentést.


Az érdekelne, hogy engem miért igazoltatott le?

Vajon látta, hogy sajnos vannak ügyeim, vagy azt nem látta, (mert nem mondta) csak azt h nem köröznek-e?



2021. jan. 4. 21:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
69%
Én se tudtam, hogy előre meg volt írva a helyes válasz. De mostmár tudjuk, hogy a rendőröknek az a dolga, hoyg hülyegyerekeket taxiztassanak.
2021. jan. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!