Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért van az, hogy a rendőrök...

Miért van az, hogy a rendőrök főleg itthon nem mernek cselekedni?

Figyelt kérdés

Egy dagadt cigány késsel kijön, fenyegetőzik, ordítozik, és a rendőrök csak állnak, már kétmilliószor felszólították, hogy dobja el, de nem lőnek.


Egyik utcén is volt egy őrült, aki kalapáccsal a kezében úgy csinált, mintha fejbe akarna vágni egy járdán sétáló nőt. Én is és mások is hívták a rendőröket, akik 5 perc múlva kiértek, de basszus 2 órán keresztül csak szólítgatták, hogy dobja el a kalapácsot. közben 3 kirakatot betört.


Ez komoly???


Tessék itt egy videó, hogy milyen következményei vannak annak, hogy csak szólítgatnak, de nem lőnek.


https://www.youtube.com/watch?v=oRwdFplrspM&bpctr=1609612716


kétszer szólt, de nem dobja egy a fegyverét? többször szól, de nem veszi ki a zsebéből a kezét? Azonnal lelőni!!!

Mi takargatni valója van? Fegyver van nála? használni fogja. Ha viszont nincs, akkor kiveszi a kezét a zsebéből. Ilyen egyszerű.


2021. jan. 2. 19:13
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Peersze, hát tudja jól, hogy nem fogja lelőni.


Nem is lőheti, mert hát a jogszabály így meg a jogszabály úgy. Mert nem támadta meg. Ezt el is mondta.

De közben meg nem dobta el a fegyverét és fenyegetett is. (kitöröm a nyakad)


Sokkoló. Tényleg az a jó megoldás. Kétszer-háromszor felszólítani, ha nem tesz eleget a parancsnak akkor meglőni.

De félő, hogy ilyenkor kijön még 5 ilyenilyen.

2021. jan. 2. 19:29
 12/37 anonim ***** válasza:
66%

Azért, mert félnek a sok hülye jogvédőtől.

A probléma,hogy a kormány nem nyújt védelmet nekik ellenük.


A liberális jogvédők megtalálják a joghézagokat,jogi kiskapukat.

2021. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

12: Na, ezt akartam írni, de nem mertem.

De sajnos ez az igazság. Egy bűnözőnek több joga van lassan, mint nekem.

Többen védik azt aki fegyverrel rabol, mint azt AKIT kirabolt.

Hát hol élünk?


Egy személyes történet:


Pár éve igazoltatnak az úton. Intenek, hogy álljak félre.

JÓnapot, közúti ellenőrzés. Papírokat rendeztük, és mondják:

Legyen szíves szálljon ki a gépjárműből. "Jó, persze. " miért ne?


Kiszállok. Szondát fújatnak. Elmennek a kocsihoz, addig én zsebre rakom a kezemet, mert hideg volt nagyon.


Visszafordul az egyik kék, egyből megtorpan. Hangosabban, mitn a normál beszéd felszólít engem: Legyen szíves vegye ki a kezét a zsebéből!!!!

Én szépen lassan kihúzom. mondja: Rendben, köszönöm!

ENNYI!!


Nem kell itt cirkuszolni, hogy hát márpedig én nem veszem ki. Gyere lőjjél le.

Nincs nálam fegyver. Akkor? Mit takargassak? Kiveszem a kezem. Ennyi az egész.

2021. jan. 2. 19:44
 14/37 anonim ***** válasza:
94%

Éppen karácsonykor lőttek szitává a rendőrök egy embert, és ha már Amerikáról beszélünk éppen tavaly volt egy gigantikus tüntetéssorozat, mert a fekete közösségben túlcsordult a pohár miután egy rendőr kilenc percig térdelt egy gyanúsított nyakán, aki megfulladt.

Nem tudom az ilyen kérdések feltevői milyen világban élnek, de csak azt kívánom sose találják magukat egy rendőr pisztolyának a rosszabbik végén.

2021. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

14: igen és? De csak azért, mert nem csak rátámadt, meg is késelt egy hivatalos személyt.


Floxdikáról meg ne vitatkozzunk. Még annak ellenére sem, hogy a rosszabbik halált választotta. A tökösebb rendőr lelövi azt aki el akarja őt ütni. Főleg az usában.


14: egy olyan világban ahol a rendőr nem meri megvédeni a polgárokat. Ahol az olyanok mint Te hagyják, hogy bátrabbak legyenek a bánözők. Ahol az olyanok, mint Te gyanúsítottként kezelik a közveszélyes bűnözőket.

2021. jan. 2. 20:45
 16/37 anonim ***** válasza:
94%

"igen és?"

Kábé ezért nem is érdemes a magadfajtával vitatkozni.

Nem is arról akarlak meggyőzni, hogy kinek van igaza abban, hogy mi a helyes eljárás a rendőrök részéről.

Csak arról akarlak meggyőzni, hogy a "rendőrök nem is mernek fellépni" egyszerűen nem igaz. Ha a rendőrök nem lőnének le embereket (főleg színesbőrűeket) rutinszerűen, akkor nem borult volna (metaforikusan és néhol szó szerint) Amerika a hónapokig tartó tüntetéssorozat miatt. Mégha minden egyes árva esetben a rendőröknek volt igaza és 1000%-ig a legmagasabb szakmai színvonalon lőnének szitává embereket, akkor is tény marad, hogy rengeteg embert lőnek le.

2021. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
24%

Kedves 16!


Amerikában a színes bőrűek között nagyon felülprezentáltak a bűnözők, börtönviseltek.Persze,hogy óvatosak a rendőrök velük.


De ez inkább racionalitás,mint óvatosság.Akármilyen liberális meg érzékenyítő propagandát nyomnak nekik, a racionalitást nem fogják tudni kiölni belőlük.Egy bűnüldöző szerv nem működhet szabadelvűen, mert akkor anarchia lesz.

2021. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

"Egy személyes történet:"

Ez a része már kabaré. Egy rutin ellenőrzés során, amikor semmilyen gond nem merült fel, és te zsebre tetted a kezed, mert PISZOK HIDEG VOLT, teljesen normálisnak tartod, hogy a rendőr rád szól. Teljesen normálisnak tartod, hogy még egy rutin közlekedési ellenőrzés során is ellenségként kezelnek. Ennyi.

2021. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

17: támogatom! Több fehér embert lőttek le, mint feketét. Részben azért, mert nagyobb számban vannak jelen.


16-ost nem fogod meggyőzni. Aki nem érti az nem fogja megérteni. Nyílvánvaló, hogy még a pesten lelőtt késelőn is a védenivalót keresi.

2021. jan. 2. 21:14
 20/37 A kérdező kommentje:
18: ember, te hülye vagy. Már bocs. De hogy paranoiás is az tuti. Ez a dolguk!!!
2021. jan. 2. 21:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!