Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez kerülhet rendőrség vagy...

Ez kerülhet rendőrség vagy bíróság elé?

Figyelt kérdés
Egy lány küldött nekem snapchaten egy képen amin elégge kint volt a melle de a melle nagy része ki volt cenzúrázva, az arca benne volt. Liveoltam instagrammon és véletlen bevágtam a képet 3 ember nézte 2 kitorolte a kepet 1 meg megmutatta a szuleinek. ma felhivhtak engem fenyegetőzve hogy szét..... és rendőrségre akarnak menni szerintetek mit csináljak? Lehet nekem ebből valami bajom?

2020. dec. 30. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi.
2020. dec. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha van ilyen ribi,amit ő hálózaton megosztott, akár csak chatet is nézve, de megosztásra került mással, ott,ha az épp kiteszi bárhova is a képet, így járt, max hatalmas szégyen nekik,a családnak, de a rendőrség épp nem foglalkozik ezzel,hogy a lány felmeztelen képet küldött magáról, aztan,az hogyan került mások kezébe,vagy ki oldalakra.. el is fogják utasítani a feljelentést is.

Ha akár még tesója is rendőr, akkor se tud semmit,max lehet rád ijeszt,de akkor hatalommal való vissza élés gyanúja miatt,és még pár dologért, fenyegetés,és mi egyebek miatt,abban a pillanatban eljárást is indíthatsz ellenük, és a tieddel foglalkozni is fognak,nagyon is.

Üdv egy rendőr :)

2020. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!