Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi miatt kerülhet át egy ügy...

Mi miatt kerülhet át egy ügy egy másik nyomozóhoz?

Figyelt kérdés

A multkor zaklatás miatt feljelentést tettem a városi kapitányságon egy "ismert" személy ellen, az ügy a vizsgálati osztályra kerűlt, megkapta az ügyet egy fiatal nyomozófiú.


Tegnap felhívott engem ez a vizsgáló nyomozó, és közölte, hogy elvették tőle az ügyet és valamelyik másik kolléganő vagy kolléga fog kihallgatni, de az idézést ma kiküldte nekem, valószínűleg a héten még megkapom. Még az idézést ő írta. Kérdeztem, hogy hogy hívják azt a nyomozót, akihez átkerűlt az ügy, azonban -elmondása szerint- ő ezt még nem tudja.


Nem értem,mi miatt kerűlt át másik nyomozóhoz?

Esetleg ő kérte akinél volt, hogy nem akar vele foglalkozni, adják oda másnak?


Mert nem szokott egy ügy csak így random átkerűlni máshoz.



2020. nov. 12. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
89%

1) illetékességből (pl. lakcím miatt)

2) elfogultsági okokból (pl rokona, barátja a rendőrségnél valakinél, ezért képesek még más megyébe is áttenni az ügyet, hogy ne lehessen se rálátás, se beleszólás)

2020. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!