Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőr, aki nincs szolgála...

Egy rendőr, aki nincs szolgálatban, csak így kérdezősködhet olyat, amihen nem sok köze van?

Figyelt kérdés

Mentem a vonaton, a kalauzbarátom és én egy fülkébe ültünk. Volt egy harmadik srác is. Püspökladányba felszállt a b+n takarítószolgálat, akik Törökszentmiklósig jöttek és a wc-kbe tisztítószert öntöttek, valamint utazás közbe ami kukákat tudtak, kiürítettek, másikkal mentek vissza Ladányba. Ez 2012 óta van, hogy így is takarítsnak, de ahol utas van ott nem.


Amikor végeztek, végigmentek a vonaton, a mappájukat mutatták, hogy a kalauznak alá kell írni, aláírt.


Ezt követően az előbb említett utas megkérdezte a kalauzt, hogy mit kell aláírni, meg mit takarítanak menet közben, kérdezősködött, a barátom pedig válaszolgatott. Azzal vagánykodott, hogy ő rendőr, megy Pestre, mert ott van a melóhelye. Készenlétis. Még direkt úgy tette a telefonját is az asztalra, hogy az a fekete rendőrigazolványtartó látszódjon, hogy ő bizony rendőr.


Nem volt szolgálatban, pulóverben volt, csak egy utazó táska volt nála.

Tegyük fel tényleg rendőr.


Miért kérdezgetett vajon olyan dolgokat, ami nem is rátartozik, mikor nem is volt szolgálatban?


Csak azért kérdezem, mert már észrevettem, hogy a rendőröket minden érdekli. Oké, egyetértek. De ha nem dolgozik miért kérdezősködik annyit?


Máskor is tapasztaltam ilyet, gondoltam csak megkérdezem.



2020. nov. 19. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Levike...hányszor írjam le, hogy ne untatsd a népet?!
2020. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Unalmasak a semmitmondó kérdéseid Levike.
2020. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Valami nem stimmel a gyógyszereid adagolásával, Levike.
2020. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Marhára nem. Nem szedi már évek óta, de december már nincs messze... jön a tárgyalása
2020. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Ilyenkor nem teszed mögé levike hogy “egy ügyvéd”?
2020. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ne kövezzetek meg, mert kérdést teszek fel.


Szedem a gyógyszereimet, mert ha megfognám és abbahanynám nem venném be,nem szedném akkor egy-két nap múlva gyógyszerelvonási tünetek lennének.


Volt már, hogy pár napig nem szedtem, mert egyszerűen nem akartam szedni, elővett a szédülés és rosz közérzet remegés. Azóta ilyet nem csinálok, mindig szedem, minden nap.


Pszichés gyógyszerekkel nem szabad játszani, hogy megfogom és nem szedem.

Ha el akarja a páciens a gyógyszert hagyni, akkor fokozatosan kell.

Nekem két év kellene, hogy a csökkentéstől a már nem szedésig fokozatksan elhagyjam. Nagyon régóta szedem.


Gyerekkoromban kezdődött a prolbléma, nem ment a tanulás, nem voltak barátaim, magambazárkózott voltam, ki is csúfoltak, egyszer bántottak is, hogy hátbavágott egy suhanc gyerek osztálytássam.


Most már felnőtt ember vagyok, nem hagyom ám magam, megválgoztam egy tslpraesett ember vagyok csak a kis enyhe mentális problémám megvan és szedem a gyógyszert.

2020. nov. 19. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!