Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kutyasétáltatásnál honnan...

Kutyasétáltatásnál honnan tudom, hogy mennyi az 500 méter?

Figyelt kérdés

Bevallom, nem vagyok képben az ilyen távolságokban. Este viszem a kutyát sétálni (7-kor szokta meg, 11 éves, nem tudom korábbra rakni), de honnan tudom meddig tart az 500 méter? Egyáltalán ezt hogy ellenőrzik? Akkor kell vinnem magammal lakcím kártyát is? Más kutyás ezt hogy oldja meg? Mennyire veszik ezt az 500 métert szigorúan?

L/25


2020. nov. 13. 17:30
1 2
 11/14 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem csak 1 irányban mehetsz 500 métert. 500 m sugarú körön belül bárhova, akárhányszor elmehetsz. Ha nem végezte el a dolgát, visszafordulsz, elmész az ellenkező irányba, stb. Legyél már életképes!
2020. nov. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerinted van annyi rendor katona h minden maszkalo nyomaba eredjenek?


Remelem megjön az eszük vezetojukkel egyutt es szrnak erre az egeszre!

2020. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
kb 15 lampaoszlop tavolsag
2020. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel este 8-ig bárhová mehetsz és te 7-kor viszed a kutyát sétálni, ezért csak arra kell vigyáznod, hogy 8-ig hazaérj, azt meg az órád mutatja.
2020. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!