Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan lehet így eltűnni a...

Hogyan lehet így eltűnni a mai világban?

Figyelt kérdés

Van akit már 5 illetve 3 éve keresnek de semmi, felszívódott... hogy lehet így eltűnni?


[link]


2020. okt. 14. 22:31
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
87%
Hamis igazolvánnyal egy kis faluban szerintem el van az ember ha ügyes nem bukik le
2020. okt. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ildikókra rájár a rúd...
2020. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 árokpart ***** válasza:
86%
Írónikusan írom de sajnos egyébként nagyon könnyen. Elmegy valaki ahogyan az első írta egy kis faluba, sőt akár egy kis városba, pl. munkát ad sok embernek, támogatja a helyi kultúrát stb. még köztiszteletben álló személy is lehet és feltétlenül bújkálnia sem kell. Aki meg becsületesen élt, sokszor inkább a szegénységet választotta ha nehéz sorsa akadt, de fontos volt, hogy megmaradjon a becsülete azok meg éhen is halhatnak meg is fagyhatnak. Sajnos itt tartunk ez a társadalmunk mentális állapota.
2020. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

könnyen. ha csak a legegyszerűbb megoldást nézzük, és nem lép le külföldre, akkor is csak a véletlenen múlik, hogy rátalálnak-e.


én például most szembesültem vele, hogy 1 évig nem volt meg az autóm forgalmija...szervízben volt végig, de egyszer sem igazoltattak. azelőtt meg az első igazoltatásom akkor volt, amikor már 4 éve volt meg a jogsim.


tehát közúti vagy bármilyen igazoltatás kilőve. más lehetőségek mondjuk ha bármiféle ügyet kell intézni.


bejelentés nélkül talál az ember munkát, a lakhatás úgyszintén megoldható valamelyik megbízható ismerősnél.

talán kórházi kezelésre sem szorul az ember évekig.


már szinte nullára is csökkent az esélye, hogy megtalálják.


de aki rugalmasabb, az új életet kezd olyan országban, amivel nincs kiadatási egyezmény.

2020. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy ez a bolygó, nem lehet mindent ellenőrizni
2020. okt. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Olyan helyre kell menni ahol nem keresnek. Hiába jönne szembe bármelyikük.. mivel nem szoktam nézegetni a körözési listát nem tűnne fel.
2020. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!