Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ebben az esetben hívnak?

Ebben az esetben hívnak?

Figyelt kérdés

Jött egy hívás,hogy engem feljelentettek,ami szerintem valami kamu ,mert én semmit sem követtem el.

Ami nekem gyanús

A "rendőr" nem mutatkozott be!

Ilyet nem levélben szokás?



2020. okt. 11. 18:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hát ja!

Most hallgattam vissza a felvételt és szó szerint így kezdte:

"Ez a 9. kerületi főkapitányság,kivel beszélek?"

De az az érdekes,hogy honnan tudja,hogy hányadik kerületben lakom?

2020. okt. 11. 19:16
 12/17 anonim ***** válasza:
#11 Te mondtad, hogy a Jófogásról. Vagy olyan szórakozik aki tudja hol laksz.
2020. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Az oké,de a haveromat is felhívta ez a szám,mondjuk ő nem vette fel,de tuti,hogy valaki olyan szórakozik,aki mind kettőnknek tudja a számát.
2020. okt. 11. 19:21
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, ha feljelentettek valakit, arról eleve nem telefonon hívnak, hanem idézését küldenek, ez meg ilyen gyerekcsíny szintű, hogy "piszkál". Nyugi nem lesz semmi, valamelyik ökör cimborád volt.
2020. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14

Oké,hát remélem :)

Köszi

2020. okt. 11. 21:31
 16/17 anonim ***** válasza:
Fuh de csicskak vagytok :D menj mar innen kerdezo mert ciki...
2020. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Sziasztok ! Velem a mai nap történt hivott egy 20-as szàm tegnap is és ma reggel felvettem .. bemutatkozott azt mondta pécsi rendőrség és hogy kivel beszel? Nem szólaltam meg leraktam aztán megint hivott 1x de mar nem vettem fel .. Én Hajdú- Bihari vagyok ezért furalom ezt a hívást és ha mar rendes rendőr keresett volna csak tudta volna a nevem nem? Szerintetek ?
2020. okt. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!