Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Nem tudok tanuként megjelenni...

Nem tudok tanuként megjelenni ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Van 1 idézésem a holnapi napra , de nem vagyok olyan egészségügyi állapotban jelenleg, hogy meg tudjak jelenni, írtam az illetékes kapitányságra e-papíron, kértem elektronikus kapcsolattartást illetve email-t is írtam.Az elektronikus kapcsolattartást 1 hónapja kértem. A problémát, hogy nem vagyok jól tegnapelőtt jeleztem e-papíron, mai nap email-ben is.

Holnapi napra van idézésem .De így nem merek elindulni. Orvosi igazolásom van.


2020. szept. 7. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jelezted és van orvosi papirod akkor nem kell elmenned.
2020. szept. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem kell menned. Orvosi igazolásod is van, jelezted is nekik. Ezen kívül maximum egy dolgot tehetsz, telefonálsz is, és jelezheted, hogy kb. mikorra engedi az egészségi állapotod a személyes megjelenést. Ha ez az email értesítésedből nem derült ki.
2020. szept. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Csak mivel nem jeleztek vissza ezzel kapcsolatban megilyedtem.

Kb 1 hónapja kértem elektronikus kapcsolattartást , mert nem tudom milyen ügyről van szó. Sajnos sejtésem sincs. Arra se reagáltak.

És féltem , hogy visszajelzés nélkül baj lesz.

2020. szept. 8. 01:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy ügyvédi iroda honlapján is ezt írják, érdemes az idézésen szereplő telefonszámon az ügy előadóját felhívni.


"Ha előre tudja, hogy nem felel meg neki az időpont, akkor ezt minél előbb jeleznie kell a hatóságnak. Célszerű telefonon felhívni ilyenkor az ügy előadóját (nevét megtaláljuk az idézésen), és új időpontot kérni tőle. Ha előzetesen a tanú nem tudja kimenteni magát, akkor utólag kell igazolnia, miért maradt távol (például orvosi igazolással). A lényeg az, hogy a tanú működjön együtt a hatósággal, és mindenképpen jelenjen meg a kihallgatáson."


[link]

2020. szept. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BlackSword ***** válasza:
Írásban is tehetsz vallomást, annak hitelességi felteteleiről konzultálj az ügy előadójaval telefonon
2020. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!