Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 23 évesen normális, hogy...

23 évesen normális, hogy anyám úgy beszél velem mint egy fogyival, nem enged sehova, figyeltet, kutat és csak iskolába mehetek?

Figyelt kérdés

Őrült. Apám meg alkoholista és ver. Azt hallgatom, hogy fogyatékos vagyok, agyonvernek, ha nincs diplomám, bolond vagyok, nélkülük nem is élnék... 4 éve ezzel tartanal saklban, hogy "megölnek", fenyegetnek, megvernek.


Tulajdonnak kezelnek, és semmitől sem riadnak vissza... Egy szót sem szólhatok...


2020. szept. 2. 18:11
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
El kell szöknöd. Szerintem tűzz ki egy időpontot, ameddig le tudod szervezni a szökést. Ha van megtakarításod, amihez hozzáférsz, akkor kb. 2 hónap elég, ha nincs, akkor fél év - egy év múlvára tűzd ki az időpontot. Ha segítség kell, írj privátot, szociális munkás vagyok, mindenre van megoldás!
2020. szept. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Tegyél feljelentést és koltozz el.
2020. okt. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
69%
Húzzál már el innen a kamu sztorijaiddal együtt!
2020. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!