Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 23 évesen normális, hogy...

23 évesen normális, hogy anyám úgy beszél velem mint egy fogyival, nem enged sehova, figyeltet, kutat és csak iskolába mehetek?

Figyelt kérdés

Őrült. Apám meg alkoholista és ver. Azt hallgatom, hogy fogyatékos vagyok, agyonvernek, ha nincs diplomám, bolond vagyok, nélkülük nem is élnék... 4 éve ezzel tartanal saklban, hogy "megölnek", fenyegetnek, megvernek.


Tulajdonnak kezelnek, és semmitől sem riadnak vissza... Egy szót sem szólhatok...


2020. szept. 2. 18:11
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
34%

Nem kell bemutatni.

Látom én kedves ügyésznő.

2020. szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
68%

Visszatért a kérdező de nem kért a segítségből csak hülyeségeket írogat. Ne etessük tovább a trollt.

Aki tényleg ilyen bajban van az kérte volna a segítséget. Ennyi, záróra.

2020. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll. AZOK TI VAGYTOK?


Milyen ügyésznő?? 🤣🤣🤣 Mint egy pszichiátria, nem hiszem, hogy épelméjüek vagytok!

2020. szept. 3. 10:35
 24/33 anonim ***** válasza:
78%
Szerencsére semmit nem befolyásol a mi életünkben hogy te mit hiszel.
2020. szept. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Mert egy undorító szemét vagy.


Aztán egyébként nem együttérzést vártam, de engem mocskolni, bántani? Szerintem komolyan bolomdok vagytok, akkora sületlenségeket hordtok össze.


Egyébként engem próbált részegen megölni az apám, szerencsére "csak" az orromat törte el, mert észrevett a szomszéd... Nagyon vicces...

2020. szept. 3. 10:45
 26/33 anonim ***** válasza:
62%
Évek óta nyomod itt a hülye sztorijaidat, és semmiféle segítő tanácsot nem fogadsz el, csak a rögeszmés kifogásaidat ismételgeted. Még is mi többre számítasz ezek után, mint hogy kiröhögnek?
2020. szept. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a sztorit egy pszihiáternek meséld el, gyógyszeres kezelésre van szükséged.
2020. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon erős gyógyszerekre van szükséged...
2020. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Maximum neked, mert igaz. Egyébként meg ez a legundorítóbb, kárörvendeni, de neten név nélkül könnyű.
2020. szept. 4. 09:28
 30/33 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem kárörvendés. Te önmagad paródiája vagy...
2020. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!