Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 23 évesen normális, hogy...

23 évesen normális, hogy anyám úgy beszél velem mint egy fogyival, nem enged sehova, figyeltet, kutat és csak iskolába mehetek?

Figyelt kérdés

Őrült. Apám meg alkoholista és ver. Azt hallgatom, hogy fogyatékos vagyok, agyonvernek, ha nincs diplomám, bolond vagyok, nélkülük nem is élnék... 4 éve ezzel tartanal saklban, hogy "megölnek", fenyegetnek, megvernek.


Tulajdonnak kezelnek, és semmitől sem riadnak vissza... Egy szót sem szólhatok...


2020. szept. 2. 18:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az volna, ha elköltöznél, akkor már nem parancsolna neked aenki
2020. szept. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Egy fél órára nem mehetek el itthonról, boltba sem, fenyegetnek. Kizárólagos tulajpdnnak kezelnek, akit meg is ölhetnek...


Anyám még az ajtómra is lyukat furatott, hogy éjszaka figyeljen... Bolond. Kiskorom óta terrorizál az iskolával, hiába voltam kitűnő, végletekig elmegy. Azt nem fogja fel, hogy önálló ember vagyok, nincs szavam, sem akaratom a saját életem felett.


16 évesen hónapolig mérgezett is. Agyilag nem fogja fel, hogy nem a tulajdona vagyok és 23 évesen oda megyek, ahova akarok...

2020. szept. 2. 18:16
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Jaj ne már megint itt a paranoid skizofrén kérdező...
2020. szept. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként a szüleid gondnoksága alá vagy vonva jogilag?
2020. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Nem vagyok paranoiás...


Nem, cselekvőképes vagyok, apám megpróbálta, de elküldte a háziorvosom, mert "bolond és nem tanul"


Utánam jönnek, volt, hogy berángattak a kocsiba....

2020. szept. 2. 18:36
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyi elköltözöl jó messzire tőlük, ha zaklatnak kérsz rendőri segítséget, távoltartási végzést ellenük, és akkor nem rángathatnak erőszakkal sehova. Kamuzhatnak bármit a rendőröknek, hiszen ahogy mondtad nem vagy gondnokság alatt. Ezt meg tudod csinálni. De duma erre is csak a duma fog jönni meg a kifogás.
2020. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
83%
Troll ...
2020. szept. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
83%
Az hát.
2020. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Se troll, se kamu nem vagyok, századszorra sem kérdezeme meg.


Ti vagytok trollok és örültök más kárának, emberileg nulla...


Egyébként igen, anymá fedezi, egymást védik. Azzal is fenyegettek, hogy én támadtam rájuk, évek óta terrorizálom őket, drogozom, majd anyám tanúsítja. Kettő egy ellen, "senki nem fog hinni neked".

2020. szept. 2. 18:53
 10/33 anonim ***** válasza:
79%
Minden nap itt vagy már te is. Kezeltesd magad.
2020. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!