Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ebben az esetben mi volt a...

Ebben az esetben mi volt a rasszizmus?

Figyelt kérdés

[link]


A leállás alapjául szolgáló esetre gondolok.

Mi a rasszizmus abban, hogy lelőttek egy embert.


2020. aug. 29. 09:06
1 2 3 4
 21/31 Abody ***** válasza:
Ha neked a rasszizmus határa tényleg a niggerezésnél meg KKK egyenruhánál kezdődik, akkor tényleg meg is szüntettük a rasszizmust. Kíváncsi vagyok, mit mondanátok, ha a Romániában kezdenének terjeszteni dolgokat a magyar nép alsóbbrendűségéről, bűnözési hajlamáról, meg aluliskolázottságáról. Ja meg magyarok meglincselése is csak akkor lehetne utálati indítékú, ha utána az elkövetők elégetnek egy magyar zászlót, és föltesznek róla a netre képet.
2020. aug. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
0%

"Ez teljesen jó arány. A jelentősen magas az 50+ lenne."


Ha jól tudom, az 5% körüli eltérést tarják általában jelentősnek statisztikában. Tehát a 12% vagy 20% helyetti 33% az nagyon jelentős eltérés.


Hogy hol van ebben a rasszizmus? Ezt próbáltam az első válaszom óta levezetni. Ha bőrszín alapján és miatt kimutatható valamilyen jelentős aránybéli eltérés, ott rasszizmus van.

2020. aug. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

"Ha bőrszín alapján és miatt kimutatható valamilyen jelentős aránybéli eltérés, ott rasszizmus van."



Én meg ezt próbálom elmagyarázni, hogy ez csak a te hülyeséged.

Nincs rasszizmus azért, mert van eltérés.

A cigányság se tud sehová beilleszkedni, mert nem is akar.

Nem tudom mit nem lehet ezen elfogadni.

2020. aug. 30. 05:18
 24/31 A kérdező kommentje:

"a a Romániában kezdenének terjeszteni dolgokat a magyar nép alsóbbrendűségéről, bűnözési hajlamáról,"


"ha a Romániában kezdenének terjeszteni dolgokat a magyar nép alsóbbrendűségéről, bűnözési hajlamáról, "


Ha így lenne, nem szólnék semmit.

Engem nem zavar az igazság:)

2020. aug. 30. 05:19
 25/31 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
51%

"Nincs rasszizmus azért, mert van eltérés."


Konkrétan ez a rasszizmus definícója :D Ha jelentős eltérés van különösebb indok nélkül, akkor a rendszerben valahol rasszizmus van.

2020. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

"Konkrétan ez a rasszizmus definícója"


Semmi köze nincs a definícióhoz, ezt is most te találtad ki.

De látom a kérdésre még mindig nem sikerült érdemben válaszolni.

2020. aug. 30. 10:51
 27/31 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
Olvasd el az első válaszomat, akkor megérted, mirét nem válaszoltam a kérdésedre. :)
2020. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Mert szar lenne beismerni, hogy nincs benne rasszizmus:)
2020. aug. 30. 13:07
 29/31 anonim ***** válasza:

DeákDominik meg mások:

"Ha jelentősebb eltérés van különösebb indok nélkül, akkor a RENDSZERBEN valahol rasszizmus van", azt írod, ugye.

Hát, a helyzet az, hogy akkor MÁR s SZÜLETÉSkor rasszizmus van, mert a rasszok különbözőnek születnek. NEM minden ember egyformának, rassztól függetlenül.

Pont ezt akarják megoldani a Kalergi tervvel, igaz? Hogy NE legyenek rasszok, csak egy szürke kotyvalék beleolvasztva minden rasszt egy moslékba. (kivétel persze van, de hagyjuk)

DE még ott van a WHO alapokmányában a biodiverzitás megőrzésének az igérete, azzal mit csinálnak az Isten játszani akaró agymosók?

2020. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
A rasszizmus kulturális jelenség, kedves anonim :)
2020. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!